Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Drogériákban beszerezhető...

Drogériákban beszerezhető cgm-es termékeket ajánlanátok? Kezdő vagyok, és még keveset tudok. Esetleg tapasztaltak tanácsot adnának?

Figyelt kérdés

2022. márc. 25. 22:17
 1/2 A kérdező kommentje:
Anyit még hozzátennék, hogy kisgyerekként nagyon göndör hajam volt. Majd máig eljutott, hogy hajmosásnál látszik. Kifésülni nem lehet, mert akkor olyan, mint egy gombóc kifésületlenül pedig mint egy széna. Szanaszét áll.
2022. márc. 25. 22:19
 2/2 Cubina ***** válasza:

Az a baj, hogy a göndör hajtípus általában nagyon száraz, nincs benne nedvesség.

A sima ételecetet ajánlom, hajmosás után (langyos vízben csalán samponnal és valami sűrű kondicionálóval száraz hajra) egy liter vízbe egy pohárnyit és azzal leöblíteni. Megszünteti a "konnektorba nyúlt" szalma kinézetet.

Az én hajam is ilyen, vizesen nagyon göndör, szárazon meg seprű. Még azt szoktam csinálni hogy hajmosás után magától hagyom száradni, aztán befonom hátul egy szoros copfba. Amikor felkelek, kibontom és nagyon puha lesz és göndör, ami kitart egész nap, és éjjelre megint befonom.

Ujjaimmal szoktam fésülni, vagy nagyon ritka fogú nagy fésűvel. DM-ben van.

2022. ápr. 19. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!