Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért van az, hogy a nőknek...

Miért van az, hogy a nőknek szebb és barnásabb a bőrük, mint a férfiaknak?

Figyelt kérdés

2022. márc. 26. 19:09
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Szolárium csodákat tesz
2022. márc. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Barnásabb??? Az nem a nemtől függ.

Simább lehet, mert nincs arcszőrzet.

2022. márc. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Metionin ***** válasza:
97%
Nem feltétlen barnásabb. Ha szebb, az lehet a tudatosabb bőrápolás, a smink, fényvédő használatától és attól is, hogy nem borotválkoznak arcon, így elkerülik az irritációt amitől sok férfi bőre kipattog.
2022. márc. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%

Szoli, önbarnító.

De a nők többször használnak fényvédő krémet, ami ugye gátolja a barnulást.

Én hajlamos vagyok rá, de az arcom, nyakamot, dekoltázson védem fényvédővel, ugye hogy ne legyen ráncos, foltos.

Még ugye vörösre festem a hajam. Ehhez a világos bőr áll jól.

2022. márc. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
Genetikailag fehérbőrű vagyok nőként. Párom barnul, én szinte alig, inkább sose. Na, máris megdőlt a téves képzeted.
2022. márc. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
A pasik szerint abőrápolás b uzis…ezért nem is csinálják
2022. márc. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Cubina ***** válasza:
75%

1 kg barnító púder, alapozó és más "csodaszerek". Ezektől is sokkal barnábbnak és simábbnak tűnik a bőr. Ezen kívül elfedik a bőrhibákat, ragyákat, anyajegyeket. És amikor este lemossák magukról a lányok, nem lehet őket felismerni. :) Persze nem mindenki ilyen, de elég sok van.

Én csak egy kis bőrszínű púdert használok, ha lemosom, akkor is ugyanúgy nézek ki. :)

2022. ápr. 1. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én genetikailag fehér bőrű vagyok és nem is tudok lebarnulni sem.

23/L

2022. aug. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!