Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » BÉKÉS MEGYÉBEN valaki ajánlana...

BÉKÉS MEGYÉBEN valaki ajánlana PROFI fodrászt, aki tényleg megcsinálja a hajadat olyanra, amilyenre szeretnéd, figyelembe véve a haj minőségét, szerkezetét, és figyel arra, hogy ne roncsolja szét a hajadat, szóval képben legyen mindennel?

Figyelt kérdés

2022. márc. 29. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen a hajad, és mit szeretnél belőle?


Mert lehet valaki profi, de azért a hozott anyagnak is vannak határai.

2022. márc. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a profi fodrász az az, aki mer olyasmit mondani, hogy "természetesen meg tudom csinálni olyanra, amilyenre te akarod, de nem fog jól állni / holnap reggel teljesen máshogy néz ki majd / meg fogod bánni...

Ahogy az első írja, a hozott anyag nagyban befolyásolja a sikert.

2022. márc. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"természetesen meg tudom csinálni olyanra, amilyenre te akarod, de nem fog jól állni / holnap reggel teljesen máshogy néz ki majd / meg fogod bánni..."


vagy csak ránéz, és azt mondja, ja ez photoshop, nem a csaj igazi haja.

Egy csomó feljavított kép kering a neten, nem kell mindent azonnal besz opni. Pl amikor ugyanaz a fotó mint kék, mint pink és mint platina szőke is kering. Van jópár ilyen.



De ja, az amit megálmodtál nem feltétlen lehetséges roncsolás nélkül elérni bizonyos frizurákat, színeket, textúrákat.


És sok esetben a frizura azért működik mert be van állítva, és ha te nem szárítod be és tupírozod, nem fog úgy állni.

2022. márc. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen igen ebben teljesen igazatok van. Úgy értettem, hogy amit ki lehet hozni a hajamból, azt ki is tudja hozni. :)
2022. márc. 30. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!