Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mindig olyan szálkás a hajam,...

Mindig olyan szálkás a hajam, pedig mindig használok balzsamot, hajvégápolót de semmi se használ. Nagyon hülyén néz ki :S Mit tudok vele csinálni?

Figyelt kérdés
Sötétszőke (természetes)+ skandináv és arany szőke melír
2010. szept. 14. 16:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Játj el egy héten egyszer fodrászhoz, majd az ő pakolása rendbe teszi a hajadat. Nekik professzionális cuccuk van. Kérj tőle tanácsot, milyen terméket használj, lehet ilyeneket kapni fodrászkellékes üzletekben.
2010. szept. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Játj=járj. Bocsi. Amúgy a Gliss Kur a legjobb. Te mit használsz?
2010. szept. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Garniert,Balea-t hajvégáplónak meg ilyen szilikonos cuccot
2010. szept. 14. 16:30
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem is a fodrászt javasolták..el is jártam nem is akármilyen fodrászatba..ment a pénz és a hajamra a sok állítólag jó cucc..igen akkor jó is volt a hajam csak mikor kevesebb lett a fizum és nem birtam fizetni hetente a fodrászt és abba hagytam..na azóta rosszabb a hajam mint elötte.
2010. szept. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A szálkás hajat véglegesen egy pakolás sem oldja meg. Azért szálkás, mert el van töredezve. A mindenféle krém max. selymesebbé teszi, de a hajvégeid semmitől nem fognak "összeragadni". Én a hosszú hajamat vágattam le a napokban rövidre, de legalább most már egészségesen néz ki.
2010. szept. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gliss Kur a legjobb!! :)
2010. szept. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem meg először is az a legfontosabb, hogy belülről tápláld a hajad.

Gyógyszertárban lehet kapni mindenféle vitaminokban gazdag gyógyszert pl.kovaföld kapszula.

Ez,ha jól tudom vény nélkül kapható és belülről táplálja a hajat,körmöket stb. Fontos,hogy mit eszel.....de ezzel gondolom nem mondok újat:)

Hetente 1X-2X ricinus olajos pakolás.....

2010. szept. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!