Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mezes arcpakolas tényleg...

Mezes arcpakolas tényleg hatásos a pattanásos bőrre?

Figyelt kérdés

Már minden fele krémet kenőcsöt, kencet kipróbáltam súlyos ezrekert, sajnos 34 éves létemre meg mindig vannak pattanasaim… pedig mindenre osafigyelek, folyadekbevitel, étkezés, arc tisztítás … stb

Rengeteg Hazi praktikan túl vagyok már … és már roh@dtul unom

Most gondoltam kipróbálom a mézet !


Aki használta leírná a tapasztalatát ?


Köszönöm



2022. márc. 30. 00:15
 1/8 Ellewie ***** válasza:

A méz a teába való.

-Hatékony, de kíméletes

tisztítás

-retinoidok

-niacinamide

-benzoyl peroxide

-hidratálás

-fényvédő minden nap

Ki kell tapasztalni, hogy neked mi válik be. Szépen lassan csináld, ne kenj fel mindent egyszerre és türelem!

2022. márc. 30. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%

Nem akarok bunkó lenni de amíg kiírtad ezt a kérdést fel is kenhetted volna a mézet. Nem egy hatalmas összegű dologról kérdezel, amit ráadásul ha nem tetszik az eredmény elhasználhatsz a konyhában, plusz ráadás, hogy ez egy természetes és rengeteg vitamint és fertőtlenítőt tartalmazó dolog, abszolút semmi félnivalód nem kellene hogy legyen tőle.

Én most hiába írom le, hogy imádom a hatását. Neked lehet nem válik be.

Egy jó tanácsot még írok hátha így nem haragszol a válaszom hangvételéért:), próbáld majd ki kristálycukorral is felvinni, szerintem a világon a legeslegjobb bőrradír!:)

2022. márc. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%

Plusz ötletek hátha ezeket még nem próbáltad:

Természetes: teafaolaj töményen a pattira. Nekem ettől a kezdődő már ki sem jött, eltűnt másnapra.

Bolti: Aknesol töményen szintén. Nekem annó ez tüntette el és a pórusokat is szépen összehúzza.

2022. márc. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok ! Dehogy haragszom 2-es , köszönöm szépen a tippet! A mézet már két napja használom, ki fogom próbálni a cukros változatot is mint borradirt!


3-as neked is köszönöm a tippeket, ezeket meg nem próbáltam


Lehet 2 és 3 egy és ugyanaz a személy , akkor Köszönöm Neked !

2022. márc. 31. 11:21
 5/8 Ellewie ***** válasza:
Élesztőt keverj össze görög joghurttal! Meg használj valami durva szemcsés radírt, mondjuk őrölt barackmagosat minden nap. Tuti elmúlnak a pattik.
2022. márc. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

2-es 3-as vagyok.:) Nagyon szívesen, örülök ha segíthettem. Én is 33 éves vagyok már és még mindig problémás a T vonalam... Ritka a pattanás, inkább a tág pórusok meg pár miteszer, meg a néha fénylő bőr maradtak, de ez is elég zavaró. Neked mi az a rengeteg kence ami nem vált be?

Mézzel kapcsolatban mik a tapasztalatok?:) Cukorral jó volt ugye?:) Én egész testre is szoktam.

Tudod mi az, ami még jó bőrszépítő? Az almaecet! Fürdővízbe szoktam. De biztos hatásos tonikként is.

Paradicsom is nagyon szépen leviszi a gyulladást meg összehúzza a pórusokat.

Még a B3 bőrszépítő vitamin jutott eszembe. Külsőleg szoktam vízben feloldani, utána is megszépül.

Na most aztán szerintem már mindent is leírtam, amik az évek hosszú tapasztalatait illeti.:)

2022. ápr. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok !

5-ős köszönöm szépen , meg fogom próbálni , az élesztőt egyébként napi szinten eszem nagyon jó egyébként belsőleg is, a hajamnak és a körömnek nagyon jót tesz !

Arcra meg nem próbáltam !


2-3 !

Amiket az 1 -es válaszoló leírt azon kb mind túl vagyok !

Tudom hogy valahol ez genetika is … de röhej tényleg ennyi idősen ilyenekkel bajlódni .

Nekem nem a T vonal a necces hanem az arcom mind két oldala de nem a szem alatti arccsont rész hanem lejjebb az állam irányába, és akkor nem sok csak ilyen3-4 db közel egymáshoz azok a tipikus gyulladt kis szemetladak … az meg egy dolog hogy faj , de ráadásul szerintem tok visszataszító főleg hogy tudom igyekszem tisztán tartani a borom , ami amúgy sem a legszebb mert szules óta majfoltjaim vannak amiket Kénytelen vagyok lealapozni ha utcára megyek, de az alapozás meg nem tesz jót a pattanasoknak! Szóval tökre ördögi kor … miteszerek nem igazán vannak egyszer kétszer max de azokat igyekszem iktatni , viszont ezek a pattik sokszor igazán meg sem érnek , vagy befelé nőnek nem tudom , mert nincs közepe, ami megérik … csak ilyen fájdalmas piros pukli … na szóval utálom őket mint a sz@rt !

Viszont kipróbáltam a cukros mézet, hat ez tényleg brutal jo, gyönyörűen tisztítja a bort és tényleg jót tesz a porusokkal, talán meg a dudvas patikat is mintha visszahuzna!

Alma ecetet meg nem próbáltam a paradicsomot pedig nyáron szoktam használni !


Szóval köszönöm neked a cukros mez tényleg alom hatást váltott ki ! Azt használni fogom mindennap , nagyon szépen tisztítja a bőrt és utána igazán pihe puha a tapintása !


Egy időben nekem is fenylett a borom de az most így az évek alatt kicsit mintha változott volna … mostanában már nem igazán !


Köszönöm szépen a segítséged! ❤️

2022. ápr. 1. 22:41
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon örülök, köszönöm a visszajelzést! Talán nem a legjobb ha minden nap radírozol, de majd érzed. A májfoltjaid pedig légyszíves ne alapozd le, abszolút nem szükséges. Nekem kifejezetten tetszenek! Az ilyen jellegű pattikra szerezd be a teafaolajat is. Remélem sikerül eltántorítani ezeket az izéket!:)
2022. ápr. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!