Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hatásos arcpakolás/ arckrém?

Hatásos arcpakolás/ arckrém?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok,és az arcom még mindig tele van csúnya pattanásokkal,mitesszerekkel. Nagyon kellemetlen néha ha úgy lát valaki,és sajnos a kozmetikus után sem szokott jobb lenni csupán néhány napig. A bőröm egyébként száraz,és még a krémek sem minden esetben tesznek neki jót. Tudtok ajánlani valami olyan maszkot krémet vagy akármit ami nektek bevállt? Lehet ez házi,esetleg bolti is. Nagyon megköszönném mert már borzalmas ez az állapot.

2016. máj. 16. 10:04
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Szia :) nekem is ez volt a problèmám ès nagyon èn se tudtam vele mit csinálni minden hónapban mesterkozmetikushoz jártam aki aztán jó sokat lehúzott rólam ès miután túl voltam egy tisztitáson azután mèg több pattanásom lett. Ez után ugy döntöttem hogy èn nem fogok havi 20000ft otthagyni es nem megyek többet . elkezdtem egyhuzanban csak azt a termèket használni ami szerintem megfelelő volt ès nem tette tönkre a bőröm (himalaya herbals ) ennek a tonikjat ami alkohol mentes ès a daily arclemosojat . erről a termèkről annyit hogy van pár csúnya összetevője de hatásos volt nekem ès ìgy nem is zavart.ÈS mèg a zsìros èteleket ès a tejtermèkeket kizártam az ètrendemből ès inkább gyümölcsöket zöldsègeket ettem nasinak .Ami mèg segìtett azt a nagymamám. Ajánlotta :èlesztős arcpakolás előszőr nem hittem neki de bevált sportolok is rendszeresen ès már csak pár heg látható de az se annyira . Remèlem tudtam segìteni :)
2016. máj. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm. :) ki fogom próbálni hátha nekem is beválik :)
2016. máj. 16. 10:39
 3/6 anonim ***** válasza:
74%

Joghurt+élesztő pakolás csodát tesz. Hetente rakd az arcodra, amúgy meg jó minőségű, lehetőleg növényi alapanyagú (pl. Yves Rocher) hidratáló krémet használj.

Azért a mitesszerek eltávolítását továbbra is bízd kozmetikusra.

2016. máj. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Arctisztítás, heti egy, max. 2 arcradírozás, hydratálásra nekem is Yves Rocher krém vált be, nagyon vékonyan kenve. Elször kipattogtam tőle, de 2-3 használat után teljesen hozzászokott a bőröm, szebb mint valaha. Mondjuk nekem azért zsírosodott durván, mert vízhiányos. Na meg a rántotta és bundáskenyér ami KO a bőrömnek, főleg tejjel, más tojásos vagy tejes étel oké, ezt a kombót valamiért nem díjazza. Biztos neked is vannak ilyenek. Azokról mondj le (vagy számolj a következményekkel).

21n

2016. máj. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat, ki fogom próbálni őket :)
2016. máj. 16. 12:51
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Agyagos,iszapos pakolások nagyon jók.
2016. máj. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!