Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehet bele nyugodni,...

Hogyan lehet bele nyugodni, ha a fodrász túl vágta a hajam?

Figyelt kérdés

A héten fodrásznál voltam. Eladásra vágattam a fenekem alá erő hajam. El mondtam, hogy hol vágja le a hajam a fodrász. Mondtam, mutattam az ujjammal, mutattam fotót is róla. A fotón amit mutattam én magam vagyok, egy olyan frizurával amit maga a fodrász készített 5 évvel ezelőtt.

Erre kb. 15-18 cm feljebb vágta le. A vállam helyett az ajkamig ér a hajam! A fodrász úgy tett, hogy szinte majdnem ugyan olyan, jobban is áll, és legalább fel frissült.

Teljesen bele betegedtem. Aki járt így, hogyan tette túl magát ezen?



2022. márc. 31. 21:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Vártam fél évet és nem ahhoz a fodrászhoz mentem.
2022. márc. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
Én jártam így két hónapja. De nem ennyire hosszú hajjal. Viszont a fülemig ért mikor levagta. Sokkot kaptam. De most hogy már nőtt egy pár centit, így most nagyon tetszik, és legközelebb is ilyenre vágatom, amilyen most lett, csak nem vele.
2022. márc. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
30%

Sajnálom. :(

Ha nagyon nem tetszik így, viseld copfban, amíg meg nem nő vállig.

2022. márc. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
Egy ajakig erő hajat érdekes lehet copfba kötni.
2022. márc. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
41%

Az állad és az ajkad közt mióta van 15-18 centi? Max 3...

Nem tudsz mit csinálni, majd visszanő.

2022. ápr. 1. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%
Válla, nem álla!!
2022. ápr. 1. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
80%
Sztem biztosjól áll barátkozz meg a gondolattal ne stresszelj fölösleges tűzd fel kétoldalt. Ha ilyen hosszú hajd volt biztos egészséges és gyorsan nő. Várj türelmesen 1-2 hónap és már másként fog állni. Ne a problémát lásd gondolj arra hogy sokat segítettél másnak vagy másoknak hogy levágattad és büszke legyél magadra és mond el mindenkinek hogy te ilyen döntést hoztál. Szerintem erre összpontosíts. Mert azért ez nem egy hétköznapi dolog ilyet nem csinál minden 2.ember. Ehhez komoly elhatározás kellett. Próbáld elterelni a problémáról a gondolataidat. Sok sikert. Légy büszke magadra. Én megemelném a kalapom előtted. Csak pozitívan.
2022. ápr. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon tenni nem tudsz semmit, muszáj lesz elfogadnod sajnos. Viszont a válladig gyorsan meg fog nőni :)

Ehhez a fodrászhoz pedig ne menj többet, nem is értem, hogy vághatta ennyire túl.

2022. ápr. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a biztató szavakat!

Kedves Jonny! Igazán jól esett amit írtál. Igen, egyébként rákos betegeknek ment a hajam. Extra dús, vastag szálú hosszú hajam van, így azt mondták mivel a hossza is rengeteg ebből biztosan ki jön 3-4 paróka.

Talán ez lesz a kulcs! Erre kell gondolnom, hogy mások boldogok, hogy parókájuk lehet. Még egyszer köszönöm!

2022. ápr. 1. 12:28
 10/15 anonim ***** válasza:
92%
Hogy lehet belenyugodni? :D Ülj le otthon a tükör elé, nézz bele és gyűjts egy kis önbizalmat mert biztosan szexin áll. Sok pasiknak bejönnek a rövidebb hajú nők. A hosszú haj szerintem borzasztó unalmas, ha végig nézel a nőkön az utcán 10ből 8 egymást majmolja, mindnek ugyanolyan sima egyenes barna haja van és semmi egyediség nincs bennük. Ha rajtam múlt volna én még rövidebbre vágom neked, vigasztaljon ez, hogy nem hozzám jöttél:D
2022. ápr. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!