Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A mindennapos hajmosás az...

A mindennapos hajmosás az ápoltság alapfeltétele vagy ártalmas szokás?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek?
2022. ápr. 1. 04:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
Fölösleges.
2022. ápr. 1. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%
Inkább káros. A mindennapos hajmosás szárítja a fejbőrt, a hajat.
2022. ápr. 1. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%
Káros. Nekem nőként derékig érő hosszú hajam van, és heti kétszer mosom meg.
2022. ápr. 1. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
67%
Mindennap felesleges, ezzel hosszú távon tönkre lehet tenni a hajat, fejbőrt. Heti 1-3 az ideális.
2022. ápr. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
57%
Káros, szintén derékig érő hajamat heti kétszer mosom. Ha minden nap mosod, ahogy a 4-es mondja, tönkreteszi a hajat és a fejbőrt, hamarabb fog zsírosodni.
2022. ápr. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
81%

Értelemszerűen a körülményektől függ. Párom autószerelő, nála alap igényesség hogy naponta megmossa mert minden nap koszos, poros, olajos lesz munkában. A szabadnapjain viszont ő se mossa, mert hacsak nem lesz direktben koszos, akkor tök fölösleges - sőt, alapvetően nem tesz jót.

Én heti 1x szoktam.

2022. ápr. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
62%

Káros.

Én heti kétszer szoktam.

2022. ápr. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Káros
2022. ápr. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Teljesen megölöd a hajad vele ha minden nap megmosod, még három nap után is tud a haj ápolt hatást kelteni. Ennél csak az a rosszabb ha össze-vissza fested.
2022. ápr. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Felesleges a mindenpi hajmosàs, söt tönkre fogod tenni a hajadat mėg a leghamarabbi hajmosàs is minimum a 3-ik nap legyen. Nekem akàr 4-5 napot is bír, attòl is függ mivel mosod hamarabb be zsirosodik e stb.

a midennapos tusolàs nyàron mėg okės, hiszen izzadunk stb hamarabb büdösek leszünk 5 perces zuhany hasznos. De pl hidegebb idöben mint tėlen amikor nem izzadok csak fàzom :D akkor màsodik nap vagy akàr harmadik nap tusolok egy nagyobbat habfürdövel, ha ettöl igėnytelen vagyok àm legyen. Sporolok a vízzel is.

2022. máj. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!