Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kedves hölgyek milyen DM...

Kedves hölgyek milyen DM sajátmárkás bőr ès hajápolási termékeket kedveltek ès volt e olyan amit utólag megbántatok hogy megvettètek?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 1. 15:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A Balea nagyon érzékeny bőrre való arclemosóját használom (fehér tubusos), szeretem, mert nem szárít annyira, mint a többi dm/rossmannban kapható arclemosó, habár a sminket nem nagyon szedi le, de nem is erre a célra használom alapvetően. Jelenleg nincs anyagi keretem koreai és egyéb, speckó termékeket rendelni külföldről, amik valószínűleg szintén jók lennének, úgyhogy ameddig nem szedem meg magam, ez tökéletes lemosó számomra.

Szintén a baleának volt egy világos rózsaszín tégelyes hajpakolása, amit balzsamnak használtam. Szerintem már nem gyártják, talán ősszel tudtam utoljára venni. Vékonyszálú, göndör, száraz végű, de hamar zsírosodó hajra ez volt eddig életem legjobb balzsama. Megfelelően hidratálta a hajam, de nem is zsírosodott tőle gyorsan, nem nehezítette el. 1000 forintért pedig verhetetlen volt. Sajnálom, hogy már nem gyártják.

Most a Balea natural beauty sampont vettem meg, eddig csak egyszer próbáltam, de ígéretesnek tűnik.

2022. ápr. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A Balea szenzitív samponját szeretem nagyon, nem szárítja, nem zsírosítja a bőröm, pont jó.
2022. ápr. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!