Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajam már nagyon ősz, de...

A hajam már nagyon ősz, de még fiatal vagyok(38), festessem be?

Figyelt kérdés
Most egyre inkább divatba jött az ősz haj. Még sosem volt festve.
2022. ápr. 3. 15:10
A kérdező szavazást indított:
Ősz haj.
Hajfestés.
15 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Van mas megoldas is: vissza lehet hozni az eredeti hajszined, viszont valoszinuleg dragabb: [link]
2022. ápr. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, utánanézek...
2022. ápr. 3. 15:45
 3/7 Noren1989 ***** válasza:
62%

Ha nő vagy,festess, ha férfi, viseld büszkén.


Megjegyzem, 38 màr frankón középkorúnak szàmít.

2022. ápr. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ jól áll e neked, valamint, hogy hajlandó vagy e eljárni 2 havonta festésre. A férjemnek már 15 éves kora óta rengeteg ősz hajszála van a hollófekete hajában. Én már megszoktam és tetszik is, őt sem zavarja, meg lusta is lenne festetni. Valszeg mire 40 lesz, már az egész haja ősz lesz, de nekem nincs bajom ezzel.
2022. ápr. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%
Ez több dologtól függ. Te jól érzed így magad vele? Ha igen, hagyjad, ha pedig nem érzed jól magad, festesd be. Emellett pedig azt érdemes figyelembe venni, hogy jól áll neked, vagy nem? Például van egy ismerősöm, ő is már 30 éves kora óta teljesen ősz, sokáig festette a haját, ami jól is állt neki, viszont pár éve már nem festi. Hát őszintén, neki nem áll jól az ősz haj, meg pluszban kb. 10 évvel öregíti is a kinézetét. Viszont van akinek meg tök jól áll, szóval ez emberfüggő. Nem feltétlen kell befestened, de ha akarod, akkor nyugodtan.
2022. ápr. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%
Igen, az ősz haj 10 èvet öregìt az emberen, ha nő vagy fesd be, ha fèrfi akkor nyugodj bele hogy megcsúnyultál.
2022. ápr. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
60%
Igen, és nem vagy fiatal (bocsi :/)
2022. ápr. 4. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!