Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » IPL szőrtelenítő használata?

IPL szőrtelenítő használata?

Figyelt kérdés
Van egy régebben vásárolt ipl szőrtelenítőm, még akkor vettem, amikor megjelentek az otthoni használatra, kb 10 éve. A problémám az, hogy amikor használom hiába nyomom a gombot, 10 nyomásból kb 1-szer villan. Valamit rosszul csinálok, vagy más gép is ilyen? Nem sokat használtam eddig, csak amikor megvettem, és most szerettem volna újra használni. De ez így nem az igazi, hogy nem villan egyfolytában.
2022. ápr. 6. 08:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Milyen fajta ?

Egyébként egy kis időt várni kell villantások között . És csak akkor villan ha tökéletesen érintkezik a bőrrel.

2022. ápr. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A típusát jó lenne tudni.
2022. ápr. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Remington i-light
2022. ápr. 6. 12:25
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg az érzékelővel lesz a baj: a két dudor az ablak mellett, ezeknek érzékelni kell a bőr felületét, különben nem enged villantani.

Kapacitív érzékelő van bennük, elképzelhető hogy nem nyomod eléggé rá a bőrödre (hézag nem maradhat)

2022. ápr. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor lehet hogy csak annyi a probléma, hogy nem nyomom eléggé a bőrömhöz. Próbáltam így is, úgy is, ha jobban rányomom valóban többet villan. Igazából nincs hozzá magyar használati utasítás, mert nem Mo-n vettem, így nem tudom a pontos használatát. De legközelebb jobban rányomom akkor. Még annyi kérdés, hogy egy villanás alkalmával, csak egy szőrtüszőt írt ki, vagy többet, ami az hozzáérintett bőrterületen van?
2022. ápr. 6. 17:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Arra a pár cm nagyságú területre hat, amekkora az üveg ablak a gépen. Előtte borotválkozz meg, ne a szőrre villants. 1-2 hetente elég használni.
2022. ápr. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!