Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen gyakran vasaltok a hajat?

Milyen gyakran vasaltok a hajat?

Figyelt kérdés
Mennyire törik a haj?

2022. ápr. 6. 23:40
 1/7 anonim válasza:
30%
Soha. Miért akarnám lelapítani a hajam? Miért akarja bárki?
2022. ápr. 7. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%

Nem vasalom, maradok oroszlán tisztelettel.


Nem is törik, egyértelműen.

2022. ápr. 7. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mostmár ha nem kell mennem fontosabb helyre akkor csak 2 naponta, régebben minden házból kilépés előtt.

Kb a felső 2cm nem törött, de még így is jobb, mint az eredeti össze-vissza félig göndör-félig hullámos semerre sem álló tragédia amivel meg vagyok áldva

2022. ápr. 7. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
97%
Nem szoktam. Nagyon roncsolja a hajat, és bár simább lesz tőle, kevesebbnek is tűnik.
2022. ápr. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Régebben szinte minden nap, de az utóbbi 2 évben gyakorlatilag leszoktam róla. Nagyon max alkalommal megyek át a hajamon vasaloval.
2022. ápr. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Soha. Régebben naponta vasaltam, fel is tört az egész, szörnyű volt. Soha többet.
2022. ápr. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak hajmosás után 1x , 4 naponta mosok hajat
2022. ápr. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!