Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hány fokon vasaltok hajat...

Hány fokon vasaltok hajat általában? Mi az hőfok ami még nem roncsolja annyira a hajat? És tudtok esetleg valami jó hajpakolást (akár házit is) ami segíthet valamellyest a vasalás roncsolása ellen?

Figyelt kérdés
2010. jan. 13. 15:43
 1/7 anonim ***** válasza:
a hajvasalás mindenképp roncsolja a hajat ha tudod kerül el..am mijen hajad van?? attól is függ.
2010. jan. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne. Én nagyon magas hőfokon vasaltam, most meg is látszódik. Hajpakolásra viszont tudok egy jót, fodrászkellékes boltokban kapható: Serical Latte pakolás. Van minden hajtípusra, és nagyon hatékony!
2010. jan. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a legmagasabb hőfokon szoktam vasalni,mert akkor elég 1szer végighúzni rajta és napokig egyenes marad.Amúgy a legalacsonyabb hőfokon talán kevésbé károsítja,de az is roncsol.De nem mindegy milyen a haja,mert lehet,hogy 160°C nagyon sokszor kell végighúzni a vasalót és még úgysem lesz egyenes(nekem pl ilyen).De naponta semmiképp sem szabad vasalni,max hetei 2szer.
2010. jan. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én 150fokon vasalom a hajamat, nekem ez az ideális. 140fokon még nem vasalja ki szép tartósra!

Hajpakolásnak tényleg jó amit fodrász kellékes boltban lehet venni: Kallos tejproteines! Én 570 Ft-ért vettem 800 ml-est!(az előző is ezt írta, csak más néven)

De jó a házilag készített olíva olajos-mézes-tojásos pakolás is. De a Kallossal kevesebb baj van, rendesen kijön a hajadból és még nem is lesz olíva olaj szagú.

2010. jan. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ha csak simán megszáritom, van hogy sehogyse áll.. mert itt ott mindig kiáll.. se nem hullámos, se nem egyenes. most veszek uj hajvasalót, remélem nálam is beválik hogy elég mosás után kisímitani.. mert nekem simitás után már másnapra nagyon gáz.
2010. jan. 13. 17:21
 6/7 anonim válasza:
Én négy éve minden reggel kivasalom, remington hajvasalóm van, azon max fokozaton. Nem ment tönkre. Fodrász kellékes boltban wella flat iron spray a megoldás (4500 ft)
2010. jan. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 150fokon szoktam vasalni ez elég így is szépen kihúzza,énis fodrászkellékesben szoktam venni pakolást nem tudom mi a neve de ien rózsaszín talán hajfénypakolás de elég jó.És hővédőt is teszek rá azt meg a fodrászomtól veszem.
2010. jan. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!