Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnám helyrehozni a...

Hogyan tudnám helyrehozni a feltört hajam?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 2020 júniusában, kiszőkítettem (ombre) a kb mell alá érő hajam. Mindenhol egy hosszú volt. Majd 2020. októberében megint kiszőkítettem (ugyanúgy ombre). (Vagyis csak hamvasítani szerettem volna, mert besárgult, de a fodrász hidrogénezte újból, azt mondta csak úgy lesz olyan hamvas). Majd kb 2 hónapra a második szőkítés után iszonyatosan letört, összevissza a hossza, most a hosszabb része ér kicsivel a vállam alá, mell fölé. Elöl az arcomnál viszont kb állit letört a hossza, a szőkített rész kb teljesen. Nem tudnám levágatni a töredezett részeket, mert összevissza a hossza. Van ahol csak alja, van ahol pedig kb a hajam hosszának feléig feltört. Odafigyelek rá, rendesen ápolom. Hajpakolás, balzsam, mikroszálas törölközővel törlöm, védem a hőtől, B,C vitaminokat szedek. Annyira rossz, hogy ígyis sokkal rövidebb mint volt, és az is összevissza hosszú. Tudnátok valamit esetleg? Hogyan tudnám megnöveszteni? Javítani az állapotán? Előre is köszönöm szépen.

2022. ápr. 7. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Talan az olaplex termekcsalad segithet valamennyit, de majd csak hajvagas utan. Mert bizony le kell vagatni, amit lehet. Nem kell egyszerre, vagass belole csak par centit, majd 3 honap mulva megint par centit es igy tovabb, aztan talan szepen lassan rendezodik.
2022. ápr. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2022. ápr. 7. 22:01
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Olló. Rövidre. Akármit kensz rá, nem lesz sokkal jobb, csak a látszata - bár te tudod, megelégszel-e azzal vagy tényleg hosszú távon egészséges hajat szeretnél. De ugyanúgy fel fog törni, és a végén csak a nullás gép segít...

Ha még nem tört volna szét ennyire, talán valóban segít az olaplex, de azt korábban kellett volna.

2022. ápr. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi!
2022. ápr. 8. 11:33
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ollo
2022. ápr. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Vágd le, és egy ideig ne fesd.

Használj kímélő sampont, tápláló balzsamot, és hajolajat.

A b és C vitaminhoz még a cinket, vasat, e vitamint ajánlom.

Az olaplexet még nem próbáltam, csak hallottam róla, szóval arról nem tudok nyilatkozni, de mivel sok pozitív véleményt hallottam róla, ezért szerintem érdemes volna neked is kipróbálni

2022. ápr. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!