Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ciki ha egy kpop idol fényképé...

Ciki ha egy kpop idol fényképét mutatom mint minta a fodrásznál?😅🎶💇

Figyelt kérdés
Tudom, hogy kevés az esély, hogy a fodrász is ismerné az idolt, de bennem valamiért kellemetlen érzés fogna el nem tudom mi miatt de más képen nem igazán jön át az az árnyalat amit szeretnék. Sima szőke amúgy de ott nagyon jól átlátható meg a forma is, új formát akarok, mert amúgy egyenes a hajam frufruval de úgy döntöttem frufru nélkül szeretnék lenni és a hajamat is kicsit formára alakítanám. Valaki járt így hogy épp egy kpop idol képét mutatta mint minta a fodrászánál? Volt valami reagálás vagy úgy nézett rá mint bármi átlagos haj modellre?

2022. ápr. 9. 03:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lenne már ciki? Neki is könnyebb így dolgozni, mint leírás alapján. Amúgy meg valszeg nem ismeri fel, ha nem kpop-fan.
2022. ápr. 9. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Dehogy ciki, miért volna az?
2022. ápr. 9. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is mutattam már és semmi reakció nem volt. A hajat nézte.
2022. ápr. 9. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%

Nem


(én egy random netről leszedett képet mutattam egyszer, hát az eredmény meg sem közelítette :S pedig sima hullámos haj volt)

2022. ápr. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%
Mondd neki hogy sima gombafrizurát akarsz azt majd érti
2022. ápr. 11. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%
Nem ciki:)
2022. ápr. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6%
Nem az a ciki, hanem hogy olyan hajat akarsz
2022. ápr. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tesóm is azt csinálja
2023. jan. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!