Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti milyen fényvédőt használtok...

Ti milyen fényvédőt használtok a mindennapokban?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Milyen fényvédőt ajánlanátok mindennapi használatra? Elsősorban arc-nyak-dekoltázs területre keresek. Az nem baj ha nem vízálló, van külön olyan amit strandon használok. Kombinált bőröm van, ezért jó lenne, ha nem fénylene nagyon.

Köszi előre is.



#fényvédő #Fényvédlem
2019. ápr. 7. 16:47
 1/6 Metionin ***** válasza:
100%
Rendelni szoktam Etude House márkájút, 50 faktorosat. Szépen rá lehet sminkelni is, nem fénylik.
2019. ápr. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]

Én ezt. Van külön arcra való is, de az fele ennyi ml, és drágább, szóval én inkább maradok ennél, ez is jó drága. De legalább fizikai.

2019. ápr. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Miért fontos, hogy fizikai?
2019. ápr. 7. 20:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Cosrx aloé verás, Canmake Mermaid Skin gél, a Cosrx bőrfényű, a Canmake nyom nélkül felszívódik.
2019. ápr. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A tisztán fizikai általában nehezebb. Azok közül az Isntree-nek van egy amit dicsérnek. A vegyes fényvédők szerintem jobbak, de ki kell próbálni és tapasztalni.
2019. ápr. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Australian Gold Botanical SPF50-es színezett fényvédőjét tesztelem épp, nekem is kombinált bőröm van. Eddig oké, de még csak párszor használtam és mivel tél van, csak az arcomra.
2020. jan. 2. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!