Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, ti mit csináltok a...

Andris_1234 kérdése:

Lányok, ti mit csináltok a hosszú hajatokkal lefekvés előtt és hogyan alszotok benne? Fiú vagyok és nekem is hosszú hajam van és alvás közben már idegesít kibontva.

Figyelt kérdés

2022. ápr. 11. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én csak arrébb rakom, mikor útban van, és kész :).
2022. ápr. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Felkötöm
2022. ápr. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én befonom vagy laza alsó lofarokban van(kb a hajam közepét kötöm össze hajgumival)
2022. ápr. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kiengedem, el van téve az útból, nem zavar egyáltalán. Pedig a derekamig ér.
2022. ápr. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Egesznap fel van kötve a hajam , így éjszakára ki van engedve , lapockaig ér a hajam és egyáltalán nem zavar !


Amig a gyermekem velem aludt amikor kicsi volt akkor éjszakára laza copfot vagy hurkot csináltam a fejem tetejére nehogy “megegye” a hajam álmában, de őszintén mondom hogy nem tesz jót szerintem, legalábbis nekem se a fejboromnek nem esett jól és hajamon is éreztem hogy nem olyan, mondjuk abban az időben (babas korszakban) kb 0-24ben mamikontyom volt, szinte csak hajmosaskor bontottam ki meg amikor megfesultem a hajam !

2022. ápr. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lazán összekötöm egy anyagos hajgumival és az ágy mellett lóg, vagy fent a párnán. A földre már leér, de úgy kényelmesebb.
2022. ápr. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lófarokba fogom vagy lazán befonom.
2022. ápr. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!