Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy szőrtelenítsek. Ott...

Hogy szőrtelenítsek. Ott lent, ha nemsokára lefekvésre kerül a dolog? (többi lent ^^)

Figyelt kérdés

Sziasztok, az lennea baj, hogy már próbáltam epilálni, de az kegyetlenül fáj és a gyanta sem a legjobb.. így hát marad a borotva de esetleg valakinek van jó módszere, hogy utána ne szúrjon és viszketsen ott lent? vagy ilyenkor az egészet le kell szedni?


Ti fiúk, hogy szeretitek a lányokat, milyen legyen ott alul?


várom a véleményeket itt is és privátba is.

Köszönööm!


L🤗



2018. aug. 29. 10:53
 1/6 anonim válasza:
van borotvalkozo gel illetve hab, akkor konnyebben lejon es nem fog szurni. illetve utana bekenheted borotvalkozas utani kremmel, az legalabb husit es a bornek is jo. de egy borotvalkozason szerintem nem kene ennyit agyalni. legyen teljesen csupasz, mindenhol. meg a pici haromszog is tetszik, bar azzal nem konnyitenem meg a dolgod nagyon szerintem xD
2018. aug. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
A pinás kérdésedet muszáj ebbe a kategóriába tenni, te agyhalott? Amúgy miért nem a kúróshaverodat kérdezed, hogy milyen pinaszőrt akar látni rajtad?
2018. aug. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
35%
Én a szőröset szeretem. Akár fazonra igazított,akár nagyon vagy akár kicsit szőrös.
2018. aug. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%
Aki azt írja, hogy "viszketsen", az még nem érett egy párkapcsolatra.
2018. aug. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat mindenkinek a helyesírásomért, szóval viszkessen*
2018. aug. 31. 16:51
 6/6 anonim ***** válasza:

Speciel nekem bejön a szőrös :) Szerintem sokkal esztétikusabb és vonzóbb ha természetes.. de izlések és pofonak

20/F

2018. okt. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!