Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy legyen kevésbé zsíros a...

Hogy legyen kevésbé zsíros a hajam?

Figyelt kérdés
Hetente 1x mosok hajat... Szombatonként.. Viszont szerdára már zsíros lesz a hajam, ezért a következő szombatig felkötöm, mert nem szeretnék rátérni a heti 2x-i hajmosásra, mert akkor mégjobban zsírosodna. Valami tipp, hogy mit használjak, hogy legalább +1 napot kibirjon, vagy akár 2-őt???
2022. ápr. 11. 22:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
29%

Száraz sampon szerdán

(RossmAnn, dm)

2022. ápr. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Én is a száraz sampont akartam írni. Nekem 2-3 napot simán tol a hajmosáson. Még valamennyit javított is az eredeti állapoton úgy másfél flakon után, mert azt vettem észre, hogy most már sima hajmosás után is eggyel több napot bír a hajam.
2022. ápr. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell találni a jó sampont.

Összekötve is látszik ha zsíros

2022. ápr. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Ne használj márkás sampont. Mosd azzal a hajad amivel a tested többi részet. Vagy csak simán szappannal. Sokkal jobb, mint bármi amire az van írva, hogy sampon.
2022. ápr. 12. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon zsíros hajam van, és azt kell mondjam, hogy ha gyakrabban mosom, nem lesz zsírosabb.

Heti egy mosással is ugyanolyan, mintha kétnaponta mosnék hajat. Csak ha nem mosom meg elégszer, nagyon igénytelenül néz ki.

Viszont ha ragaszkodsz a heti egyhez, akkor válassz minőségi szárazsampont, mert összekötve is látszik, hogy zsíros.

2022. ápr. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
4es vagyok: annak aki lepontozott: 39 éves vagyok rettenetesen zsírosodik a hajam minden sampon nevű szartól. Mióta baba tusfürdővel mosom a hajam azóta nincs olyan problémám! Nem mindig a krvadrágamárkaszarsampon a megfelelő egy problémára!
2022. ápr. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

4

Hülyeség. Szappannal hajat mosni... próbáld ki egy fenékig érő hajjal. Össze áll mint a mákos tészta.

2022. ápr. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem ez bevált

2022. ápr. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lehet a hajam nem tudja, hogy nem való neki a száraz hajra való sampon, de vagy 10éve a férjem márka stimmel, csak a típus nem hozott sampont, kondicionálót, én meg elhasználtam. És azóta is normál/száraz hajra valót használok, azóta nem zsírosodik a hajam, tovább bírom hajmosás nélkül.
2022. ápr. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Birkenhaarwasser azaz Nyírfahajszesz a DM-ből.

Spricnis flakonba betöltve, jobban szét terül a hajon. Nagy flakon, sokáig elég, és jó az ár/érték aránya.

2022. ápr. 17. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!