Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Striák ellen mit lehet tenni?

Striák ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Elég rossz időszakom volt az elmúlt 4 hónapban, nem foglalkoztam magammal és hirtelen híztam. Azóta striák vannak az oldalamon és a mellemen. Most már jobban vagyok, és újra járok edzeni meg odafigyelek a testemre. Így el fognak tűnni a striák? Mit lehet ellene tenni?

2022. ápr. 13. 12:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A striák soha nem fognak eltűnni, csak idővel kifehérednek és ezért halvány lesz a színe, viszont a helye már örökre ott fog maradni.
2022. ápr. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tűnnek el. Ott úgymond megszakadt a bőr, nem fog soha teljesen eltűnni. De idővel kifehérednek.

Figyelj oda magadra, és fogadd el, hogy már ott maradnak. De nyugi, én is tele vagyok velük, és sokan mások is.

2022. ápr. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez vígasztal: világ életemben vékony voltam, mégis striás a combom és a fenekem. Különösebben nem érdekel, ilyen és kész. Bárcsak ennyi probléma lenne az életben!
2022. ápr. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Eltűnni sajnos tényleg nem fog, de az AHA sav és a retinol segít, hogy halványabbak legyenek.
2022. ápr. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!