Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az arckrémet miért nem szabad...

Anonim07248 kérdése:

Az arckrémet miért nem szabad szemkörnyékre használni?

Figyelt kérdés
Meg vettem az első arckrémet az van rá írva hogy szemkörnyékre ne használja. Miért? A szemkörnyékre miért fontos külön szemkörnyék ápolót használni? Normál bőrre való hidratáló krémről van szó. Persze csak csak könnyezik a szem tőle de nekem a szemkörnyék ápolótól is... Valaki elmagyarázza? Nem voltam még kozmetikusnál hogy kérdezzek. Köszönöm

2022. ápr. 13. 23:42
 1/3 anonim válasza:
74%
mert oda egy még drágább krémet talált ki a gyártó, ami ugyanúgy nem ér semmit
2022. ápr. 14. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
42%

❌ Párolgáskor irritálhatja a szemet.

❌ Valszeg ezért kezdett el könnyezni !

🚫 De hogy milyen károsodás érhet hosszú távon...azt csak a GYÁRTÓ TUDJA !

2022. ápr. 14. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
96%

A szem környékén érzékenyebb, vékonyabb a bőr.


Bizonyos hatóanyagok nagyobb mennyiségben bőr irritációt, pirosságot okozhatnak, főleg olyan érzékeny területeken mint a szem környéke. A szem krémekben másabbak az összetevők, hatóanyagok mennyisége stb hogy biztonságosan, mellékhatás nélkül lehessen alkalmazni.

Pl arcra szánt retinol, tretinoin szépen lemarhatja a bőrt szem környékén.


[link]

2022. ápr. 14. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!