Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon problémás a bőröm....

Nagyon problémás a bőröm. Valami jól bevállt arcápoló tipp?

Figyelt kérdés
Az arcbőröm nagyon érzékeny,enyhén rozaceás, hamar kipirosodik,mosakodás után szinte azonnal száraz, húzódik, annyira, hogy hámlik. Rengeteg féle krémet kipróbáltam de sajnos egyik sem vált be eddig. Ha valaki hasonlóan érzékeny vízhiányos bőrrel rendelkezik, és lenne egy jól bevállt krém ami nekem is segíthet,annak megköszönném a segítséget. Szteroidos krémet semmiképp nem szeretnék használni.

2022. ápr. 20. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

- Gyengéd lemosó (dmben be szerezhetőek: Geek and gorgeous -jelly joker, Elyn's lab - must have vagy Balea med wasch gel), ezek után egyáltalán nem húzódik a bőr.

- vízhiányra hialuronsav, dmben ez is beszerezhető, ebből nagy a kínálat, szinte minden márkának van hialuronsava (hialuronsavat érdemes arc tisztítás után, nedves bőrre felvinni)

Nekem zsíros a bőröm, és nem is érzékeny, így nem olyan testes, könnyebb állagú hidratálókrémet használok, száraz bőrre valóval sajnos nincs semmilyen tapasztalatom, így konkrét terméket nem tud ajánlani, gyógyszertári márkák jók lehetnek pl.: Cerave, ha drogéria akkor a Mixa termékeit is érdemes lehet megnézni.

2022. ápr. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Utána nézek néhánynak. A mixa egyik krémjét kipróbáltam,de sajnos az nem vált be.
2022. ápr. 20. 18:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló bőröm van mint neked, csak nem száraz.


Mixától csak ideig-óráig hat a krém nekem. Még csigagél szérumot szoktam használni.

2022. ápr. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is száraz, érzékeny bőröm van és eddig az egyetlen lemosó, amit kellemes volt hosszútávon is használni, az a Cerave-nek a hidratáló lemosója. Ha sminkeltem, akkor előtte egy kétfázisú olajos lemosóval szoktam azt lemosni és utána jön a cerave-s. Valamilyen hidratáló szérumot is használok mindig, nekem a krém önmagában nem szokott elég lenni. Télen van hogy ehelyett arcolajat, az még testesebb. The Ordinary-től próbáltam már többet, a mostani kedvencem az Amino Acids + B5. Igazából itt kísérletezgethetsz, szerintem teljesen egyéni, hogy kinek mi jön be. Nekem pl. a Hyaluronsav semmit nem használt, pedig többet is próbáltam és télen meg nyáron is, de akkor se éreztem semmi változást.

Krémnek pedig szintén a Cerave-től használom a Moisturizing Cream-et. Ebből a 170 ml körüli kiszerelése még nem tégelyes, úgyhogy azt szoktam venni. Ha nem szereted, ha egy krém elég sűrű állagú, akkor az éjszakai krémjüket ajánlom. Hatásra kb. ugyanolyanok, az összetevői is elég hasonlóak, csak ez sokkal könnyedebb, viszont drágább is.

2022. ápr. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!