Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőrbenövés ellen ötletek?

Szőrbenövés ellen ötletek?

Figyelt kérdés
Szorbenoves és szortuszogyulladasra milyen kremet tudtok ajanlani ami hatasos is. Képet is kuldenek rola hatha valaki tudna ebben segíteni vagy kuzd ilyen problemaval!

#szőrbenövés #Szortuszogyulladas
2022. ápr. 23. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Glikolsavas hamlasztás, vagy cerave sa krém. Illetve az ipl-es szőrtelenítés.
2022. ápr. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Évekig küzdöttem ellenne.Voltam több bőrgyógyásznàl is.Amikor plasztikai sebésznèl voltam(más okokból kifolyólag,de megemlítettem ezt is),a Norave Kerapil krémet ajánlották.Ez volt az egyedüli krèm,ami hozott némi javulást,de végleges megoldást csak a lézeres szőrtelenítés hozott.
2022. ápr. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segitséget es a norave kerapil kremet hol tudok venni?
2022. ápr. 23. 21:12
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Nekem a teafaolajos kenegetés vált be borotválás után.
2022. ápr. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem az nem valt be sajnos :(
2022. ápr. 23. 21:47
 6/8 anonim ***** válasza:
Online próbáld meg,de ahogy rákerestem,nagyon kínálja a google az uriage krémet,30%-os urea tartalommal.Utánanéztem,ez elvileg ugyanaz,elméletileg minden gyógyszertárban kapható
2022. ápr. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2022. ápr. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Glikolsav, ha gennyes pattanás szerű is van, akkor BHA sav is mehet rá. + hidratáló, türelem, de javulni fog.
2022. ápr. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!