Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért van az, hogy nekem se...

Miért van az, hogy nekem se nőn se férfin nem tetszik a rövid haj?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem találom vonzónak a kopaszra nyírt férfiakat, a kopaszra nyírt nőkent meg főleg nem. Paliknál is jobban tetszik ez a Brad Pittes haj. Szeretem, ha egy embernek hosszú, dús, egészséges haja van.

2022. ápr. 24. 10:24
 1/7 anonim ***** válasza:
96%

Egészségedre.

Egy ember véleménye a 7 milliárdból.

2022. ápr. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
És ha az a valaki lenne belső tulajdonságok tekintetében a MINDEN?
2022. ápr. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Azért, mert neked ilyen az ízlésed. Ennyi. Én is az olyan hajat szeretem a férfiakon, mint pl. Leonardonak volt a Titanicban, vagy mint a Jóbarátokból Chandlernek fiatalon. Mert a dús haj a fiatalság szimbóluma és nekem bejönnek a fiatalabb pasik.


Nők közül van, akinek jól áll a Kleopátra haj, de alapvetően én is a hosszú hajat szoktam megcsodálni.

2022. ápr. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én sem bírom se nőn se férfin. A teljesen kopasz férfiak akiknek nincs sötét erős szemöldöke mindig a kemoterápiások jutnak eszembe.

Nőkön szimplán nem nőies számomra.

2022. ápr. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
férfiakon nekem se tetszik a rövid haj, nőkön viszont szerintem jó ha vkinek jól áll, tudja viselni, stb. én többnyire a textúrát nézem hogy mennyire puha, mennyire fényes, stb. nem a hajhossztól lesz vki nőies v férfias
2022. ápr. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 jpeter1 ***** válasza:
Nekem térd alá érő. Nagyon dús, és egészséges. A páromnak nagyon tetszik.
2022. ápr. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ízlés kérdése. Nekem pedig nagyon bejönnek a kopaszra nyírt nők.
2023. febr. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!