Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akinek szedtek már le anyajegy...

Akinek szedtek már le anyajegyet Debrecenben, vagy máshol TB-re az hogy ment és utána nagyon csúnya heg maradt?

Figyelt kérdés
Nekem mennem kell leszedetni egyet, voltam bőrgyógyásznál és mondták h ezt le kell szedni, utána szövettan. De a TB támogatásos leszedésekről nem sok jót hallottam, ezért lennék kíváncsi, hogy milyen heg marad utána, és ha van valakinek képre nagyon hálás lennék ha feltölteni nekem.
2010. szept. 16. 16:44
 1/5 A kérdező kommentje:

képe*

Mármint a leszedett anyajegy utáni hegről. :)

Nekem nem kiálló anyajegyet szednek le, hanem ami sima.

2010. szept. 16. 16:46
 2/5 anonim válasza:
Heló. Nekem szedtek le kiálló anyajegyet. Az volt a szerencsém, hogy az épp beosztott orvos amúgy plasztikai sebész volt és nagyon szépen megcsinálta. Egy nagyon kicsi piros pötty látszik utána, szerintem ez a legkevesebb. De láttam már sajnos nagyon csúnyákat is. Ha nem túl drága inkább magándoki szerintem.
2010. szept. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az a baj, h nem igazán van pénz ilyenekre :s

Így muszáj a TB nél maradnom, és nem kicsi anyajegy. :s

2010. szept. 16. 17:42
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem kb 5éve csináltak debrecenben tb-re,nem kiálló volt az anyajegy és kb közepes. szerintem szépen lett megcsinálva,már csak egy halvány csík látszik :)
2010. szept. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hu ez nyugtató. :D Ismerőseimnek elég csúnya, ugyanúgy TB-re :D
2010. szept. 16. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!