Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Parfümmel befújni a hónaljat...

Parfümmel befújni a hónaljat dezodor használat helyett?

Figyelt kérdés

Deókat kipróbálva okádék, keveredik az izadságszaggal a deó szaga. Undi.

Van aki parfümöt használ? Az lényegesen erősebb.


2022. ápr. 29. 09:01
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
A parfüm nem izzadàsgàtló. Próbàlgass több fajtàt, míg megtalàlod a neked megfelelőt. Nekem a nivea, és rexona vàlt be, a fújósak.
2022. ápr. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az csak akkor jó,ha nem vagy izzadós,mert a parfüm csak illat,nem izzadtsággátló. Nekem szagos a hónaljam,nálam nem jött be,mert keveredett a parfüm és a hónaljszag. L.
2022. ápr. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Egyes, már sokat próbáltam, szerinted hol van erre pénzem? Nem vagyok gazdag, hogy felvásároljam a boltot.

Köszi kettes

2022. ápr. 29. 09:22
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

LoL

Nincs is jobb, mint a parfümmel elnyomott hónaljszag.

2022. ápr. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

?????

A parfüm NEM dezodor. Ezzel csak azt éred el hogy parfümös izzadságszagod lesz.

Használj olyan dezodort ami működik is, és mellé (nem a hónaljra) parfümöt.

2022. ápr. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Pasi vagyok,a Lidlben van golyós kék izzadás gátló, azzal bekenem,10 perc múlva fújok parfümöt.
2022. ápr. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is férfi vagyok, nekem a Denim dezodorok váltak be, a feleségem golyós Níveát használ.
2022. ápr. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%
A parfüm nem erre van. Először a személyi higiéniádat kéne rendbe rakni. Nem dezodoroktól meg parfümöktől várni a csodát. Az illatszerek nem a fürdést meg az igényességet helyettesítik hanem ezeket kiegészítik új szintre emelik.
2022. ápr. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A parfüm mellett ugyanúgy izzadni fogsz csak az izzadtságszag mellé parfüm is fog keveredni (nem nyomja el hidd el, az a mennyiség ami elnyomja egy elefántot is kiütne) stiftes/golyós izzadásgátlót próbáltad? Nekem inkább ezek váltak be mint a fújósak, rexona főleg.
2022. máj. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Cubina ***** válasza:

Az írásodból úgy tűnik, hogy az izzadságszagra kened/fújod a deót. Azt fürdés után, tiszta, száraz hónaljra szokás fújni. Ha az izzadságra fújod,a akkor már nem fogja tudni a deó kifejteni a hatását.


Én a szódabikarbónát ajánlom fürdés után, nem fogsz izzadni, sem büdösödni. Száraz, vagy picit nedves, tiszta hónaljba kell beledörzsölni egy keveset. Illata nem lesz, de izzadság, büdös se lesz. A következő fürdésig kitart.


Ha illatot akarsz, a szódabikarbóna száradása után ráfújhatsz a hónaljra egy kevés, spray alapú , finom illatú deót.

2022. máj. 14. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!