Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Száll a hajam és elektromos...

Száll a hajam és elektromos töltésű. Mit használjak rá?

Figyelt kérdés
Már évek óta ilyen a hajam. Egy idő után elkezdtem vasalni, vagy besütöttem, hogy kinézzen valahogy (tudom, hogy az csak ront, de muszáj volt valamit tennem vele), mert alap állapotban inkább az egyenes és az enyhén hullámos között van, és nagyon száll és elektromos töltésű. Most 70 cm hosszú a hajam, abból 10 cm (a teteje) normális, és lefelé egyre rosszabb, de nem akarok belőle vágatni. Nagyon sok féle sampont, balzsamot, pakolást kipróbáltam, de semmi nem segített. Mit vegyek rá? Ismertek valamit, ami 90%-ban beválik? Érdemes lenne egy drágább terméket megvenni pl. Kerastase?

2022. máj. 1. 17:35
 1/1 anonim ***** válasza:

A fésűk, hajkefék, amit használsz, csak természetesek legyenek.

- Karbon fésű

[link]

- Fa hajkefe

[link]

- Bambusz hajkefe

- Vaddisznó sörtés hajkefe

- Szaru fésű


Ezek antisztatikusak.

2022. máj. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!