Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rövid hajat egyszerűbb kezelni...

Rövid hajat egyszerűbb kezelni mint hosszú hajat?

Figyelt kérdés

Most vállig érő egyenes hajam van sűrű frufruval de épp növesztem. Néha elgondolkozok, hogy hogy állna rövid haj, ez az igazán rövid pixie stílus. Mennyivel lenne egyszerűbb a hajmosás, szárítás ilyen fazonnal mint hosszú egyenes? Rövidebb idő lenne ha ennyire rövid lenne? Beállítani mennyire macerás ha frufruval szeretném? Régóta tetszenek ezek a pixie frizurák de sosem mertem kipróbálni, félek hogy állna rajtam de nagy megkönnyebbülés lenne ha bevállalnám mert néha nehezen tudom kezelni a hajamat még ha egyszerű formája is van. Valamikor láttam egy lányon ilyen kicsit göndör fekete pixie hajat és annyira jól állt neki meg csinos is volt, viszont félek hogy én fiúsan néznék ki mivel én nem szoktam sminkelni magam, de úgy alapból nem igazán tartom magam csinosnak. De közben meg hiányozna a hosszú haj ami jól mutat néha ha kezelve van viszont legtöbbször rövid hajra vágyok.

Ilyeneket terveztem:

[link]

[link]

[link]

Ezek nem pont pixiek de tetszik a fazonuk:

[link]

[link]

ÉS kb hasonlóan nézek ki csak a szemüvegem vékonyabb :D

[link]



2022. máj. 7. 22:16
 1/8 anonim válasza:
77%
Nekem volt rövid hajam.(vállig érő, hátul felnyírt) Sokat kell foglalkozni vele, legalábbis szerintem tobbet, mint a hosszú hajjal. Hajmosás után mindig ki kell szárítani. Nyáron strandolás után borzalmasan nezett ki. Amíg a hosszú hajat csak simán felkötöm, ha esetleg meg unom.
2022. máj. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egyénfüggő.

Nekem a klasszikus bob frizura ezerszer jobban bejött, mint bármi más. Én pont a hosszú hajat nem tudom kezelni.

Annyira érdemes figyelni, hogy ha van némi hullámzás a hajadba, akkor lehet a kisebb súly miatt még jobban össze fog ugrani és nem aranyos-egyenes haj lesz belőle, hanem kezelhetetlen hullámos. De ha a frufruddal nincs gond ilyen téren, akkor valószínűleg a rövidebb frizura se lesz probléma.


Egyébként nem lehet megmondani, hogy kihez illik az alapján, hogy az illető egy hozzá hasonló lányról bedob egy képet. Erről a lányról annyit tudunk mondani, hogy hosszúkás az arca, és ami megfelelő rövidségű hajjal összébb megy optikailag, de rossz rövidséggel meg nevetségesen fog kinézni.

2022. máj. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
A rövid hajat minden reggel be kell állítani, többet kell vele foglalkozni, mint a hosszúval.
2022. máj. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Nem. Én könnyebben kezelem a hosszút, mint amikor rövidebb volt.
2022. máj. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nekem a rövid haj sokkal problémásabb és kényelmetlenebb volt. Persze ez egyénfüggő, mint ahogy előttem többen is írták. Ezt csak úgy tudod meg, ha tényleg levágatod a hajad és saját magad tapasztalod meg.
2022. máj. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mi lenne ha vágatnál mondjuk egy vállig érőnél nem sokkal rövidebb hajat? az rövidebb is lenne, az a hajhossz még annyira nem macerás, illetve ha úgy döntesz hogy visszanöveszted, akkor sokkal szebb lesz utána a hajad. én pár évente levágatom kb vállig v rövidebbre a hajam, és hagyom megnőni ^^
2022. máj. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem 1 hónapja van rövid hajam.

Tudom nem sok ideje de azért tapasztaltam vele pár dolgot.


Először is én egy megváltásbak mondanám.

Kevesebb időm negy el a hajam beállításával vagy mosásával.


Sokkal szebb és könnyebb ápolni.

2022. máj. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Levágtad végül a hajad?
2022. jún. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!