Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Nektek bejön az...

Lányok! Nektek bejön az egyszerűbb, rövidebb haj a férfiakon?

Figyelt kérdés

Rövid hajam van, oldalt pár milis, felül pedig hosszabb. Semmi extra. Ha képet kéne mutatnom, ehhez hasonlít a legjobban: [link]

A többi férfit látva, teljesen kívülállónak érzem magam. :D

Pláne, hogy a "nők kedvencei", a híres modellek, meg mindenkinek valami hosszú beállított haja van. Kezdek elbizonytalanodni, hogy nekem is váltani kéne.

Nektek mi a véleményetek? 23/F vagyok egyébként.



2018. nov. 3. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:
94%
nekem nem. nem szeretem a hosszú zsíros rocker hajat, de ez a rövid a másik véglet. néhány palinak még a koponyája formája is látszik kb.. szerintem csúnya. nem kell hogy beállított k ö c s ö g frizurád legyen, de meg lehet növeszteni csak úgy egy kicsit hogy ne ilyen börtönstyle legyen. ilyenre gondolok [link] ez még igazából rövid is, de van néhány pali aki már frászt kap ennyitől is meg rohan a fodrászhoz hogy "hosszú a haja". de ez már úgy néz ki valahogy, még ha kicsit rövidebb is.
2018. nov. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%

Mindenki a fazonokra van rágörcsölve s hogy kinek milyen haj tetszik...


Ideje lenne észbe kapni:


Az arcformának megfelelő s előnyös fazon kell!!!


A legtöbb kis kinyalt fiucskának oldalt felnyírt felül hosszú(6-10cm) haja van....azt nem is figyelik hogy a vékony hosszú arcukat ez jobban nyújta...


Én azt mondom keresd meg a neked illő hajat.


Ismimnek pl jobban áll ha jobban fel van nyírva, másiknak meg előnyösebb az ahogy csináltam: Oldalt 2mm, felül 3cm s átmenet a kettő közt.

Ha felül hosszabbra hagytam volna idétlenül nézett volna ki - beleegyezett a levágásba ahogy látta

+nem szereti amúgy se a hosszút.


Kedves kommentelő, attól hogy valakinek hosszú a haja az nem azt jelenti, hogy zsíros vagy/és rocker...


Nekem pl combközépig ér s karban tartom.(tény nő vagyok, de sokszor a hosszú hajról igénytelen dolgokat állítanak. Holott rengeteg frizurát lehet csinálni, én még sálnak is befonom 10-es fonásba s variálom)


De ismerek olyan srácot, akire ránézésre megszólja az ember "fujj szakáll s mekkora, biztos igénytelen és durva szálas, büdös"

Fazonra vágja, ápolja (az ápoló szerek többe kerülnek, mint az én hosszú hajamra a cuccok), puha s jó illatú.

Bemutatkozáskor anyám is csak úgy nézet s megjegyezte neki "puha szőrös kis barátom"


Kérdező:

Olyat csinálj ami előnyös vagy/és szereted!


25/N (fodrász, tetováló)

2018. nov. 4. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ízlések és pofonok... Ne aggódj, biztosan akad olyan, akinek pont a te stílusod a zsánere. Én meg pont hogy a teljesen leborotvált, tükörsima kopasz "frizurát" imádom a pasikon. 24/L
2018. nov. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!