Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mégis mitől olyan sima ezeknek...

Mégis mitől olyan sima ezeknek a lányoknak a bőre? 🥹

Figyelt kérdés

Már nem egyszer láttam, hogy pl a haspólót viselő lányoknak teljesen sima és szép a bőre.

Én pedig mindennel és mindenhol küzdök a szőrzet ellen.

Miközben ők bármikor, bármiben és bármilyen helyzetben ilyen sima és szőrtelen bőrt villantanak. Lányok, hogyan? Mit használtok és milyen gyakran? Vagy csak velem van baj? 🥲


Nekem ha csak véletlenül is kilógna a hasam pl, fix mindneki kiszúrná hogy ott is van szőröm (persze szerencsére nem olyan mint pl lábon, pihésebb. De nem láthatatlan..)

Mindenhol gyantázzátok vagy mi a titok? 😅


19/L



2022. máj. 9. 20:34
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
Nekem kifejezetten tetszik, ha egy lányon van szőr. Nem kell szégyellni. :)
2022. máj. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%

"Nekem ha csak véletlenül is kilógna a hasam pl, fix mindneki kiszúrná hogy ott is van szőröm"


Szemöldökcsipesszel kiszedni nem nagy tudomány, vagy kisollóval visszavágni. 🤷

2022. máj. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Metionin ***** válasza:
75%
Sokan gyantázzák de a szőrtől függ. Nekem pár szál van, amit kihúzok csipesszel.
2022. máj. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Noren1989 ***** válasza:
53%

Metionin-nel egyetértek.


Nekem erre nincs rutinom, rég nem vagyok màr tinilàny.

2022. máj. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%

A hasamon néha leborotválom, de csak a köldök körüli picit sötétebb pihéket. Egyébként mások valószínűleg nem látják a pihéket, ha haspólóban vagyok.

20/N

2022. máj. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%

A tartós simaságot még esetleg ipl/lézeres szortelenítessel is el lehet érni, de ezeknek van korlátai. Pl sötét szőr-világos bőr komboval működik a legjobban.


Illetve számíthat a testapolasi szokások. Hiába szortelen, ha a tuszok begyulladnak és piros pöttyös a terület.

2022. máj. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
Én ilyenkor leborotválom a hasamat. Sajnos nekem is szőrös. Egy csíkban erős, körülötte piheszőr, de az is látható.
2022. máj. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
79%
Nekem alapvetően sima, genetika függvénye is valahol. Plusz sokaknak - világos tónusúaknak - gyenge, szőke szőrszálak nőnek ott, azért tűnik simának.
2022. máj. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
78%
Én is leborotválom.
2022. máj. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
lehet fura,de én így nyári időszakban heti 1-2 alkalommal tetőtől talpig végigborotválom a teljes testemet,így a legapróbb piheszőrt is leszedem magamról,ami egyébként esetemben látható,mivel sötét hajú vagyok.
2022. máj. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!