Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen alakú lányoknak áll...

Milyen alakú lányoknak áll jól ez a "latex"szerű hosszú cicanadrág, vagy a sima hosszú? Ha kicsit vastagabb a combom, felvehetem? Mivel? Kép lent

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

és a sima fekete:

[link]


2009. aug. 23. 17:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%

Én nem vennék fel ilyen szűket, pedig elég vékonyak a lábaim, szerintem nem túl kényelmes...

Ha tetszik, felveheted, a fekete szín eleve slankít.

2009. aug. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
inkább a vékonyabb lányoknak lettek tervezve, mert jól néznek ki benne, de ha úgy gondolod te is felveheted egy tunikával vagy hosszított pólóval
2009. aug. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%

ezek a leggingsek megkövetelik a vékony lábakat.

egy dagibb lányon meg a tunika még ront is, nem javaslom.


ha érdekel a divat, ez egy jó összeállítás, a minap láttam:

leopárdmintás harisnya, fekete miniszoknya, bokacsizma és egy nem tapadós ing/blúz

egy elég husi lány viselte, de nagyon jól állt rajta

egy vékony lányon ez a cucc csak lógott volna:)

2009. aug. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%

Persze,hogy felveheted.Nekem is van és imádom nem vagyok nádszál,nem vastag a combom,de láttam már molettebb lányon is és szerintem nagyon jó.

Nehogy már csak a vékony lányok hordják!!!!!Ne hallgass az előttem szólókhoz, ne hagyd elnyomni magad!!!!

2009. aug. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
Igen inkább vékonyabbaknak van de ha mégis felakarnál venni egy ilyet akkor ne a hosszút hanem kicsit rövidebb fajtát válaszd. Amúgy egy tunikával jól fog állni.
2009. aug. 29. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
sztem az átlagos testalkatú lányoknak áll jól.én vékony vok,a lábaim is vékonyak úgyhogy tuti h nem vennék fel ilyen cicanadrágod,ráadásul a fekete még vékonyít is :S
2009. szept. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
61%
En azt gondolom,h mindenki ugy tud kinezni a legjobban,ah az alkatahoz oltozik es szerintem egy molettebb lanyon nem all jol egy ilyen fenyes leggings, plane mivel ez az anyag meg vastagit is.
2009. szept. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%
ÁÁÁ ne hallgass senkire ha jó érzed benne magad akkor nyugottan vedd fel... Miért csak a vékony lányok hordhatnak ilyeneket... hat nem... ha egy kicsit vastagabb is a comb nyugottan... a fekete úgyis vékonyít... egy cuki kis mini szoknyával (de persze semmi fodor hanem inkább egyszerű szabású szoknya) és egy szép blúzzal már latom is milyen jól áll...
2009. szept. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
57%
Persze ez attól is függ mit jelent a kicsit vastagabb. Énis azt mondaom hogy a karcsú (átlagos) testalkatú lányokon ál igazán jól. Kötözött sonka azért ne legyen az ember. De énis vékony vagyok a lábaim pálcák fel nem vennék ilyet még színesben sem. Pedig annyira tetszenek:(
2009. szept. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
a fekete slankít, szóval nyugodtan vedd fel! én se vagyok egy modellalkat, mégis van fényes-fekete leggingem, felvettem és jól állt sokak szerint! =)
2010. ápr. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!