Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a hatasosabb? hasznalt...

Kerdesekkel teli kérdése:

Melyik a hatasosabb? hasznaltad mar valamelyiket?

Figyelt kérdés

Szeretnem rendbe tenni a hajam, noveszteni

arra gondoltam, hogy befektetek valami hajvitaminba(?)

A ketto kozul vacillalok

-Magic hair kapszula

ill.

-Hair bunny keszitmeny

Melyiket javasoljatok inkabb?



2022. máj. 10. 00:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nagyon hajvitamint akarsz, akkor vegyél dm sajátmárkásat. Ezek az agyonreklámozott szemetek csak lehúzások.

Én próbáltam a magichairt. Tudod, miért van róla ennyi jó vélemény neten? Mert hatalmas moderátorgárdájuk van, a negatív véleményt átlagosan negyed óra alatt takarítják el. Leírtam, hogy ugyan volt pozitív hatása is, mert kevésbé hullott a hajam hajmosásnál, de nőni nem nőtt, töredezett lett, de legalább baromira meghíztam tőle. Megmutattam egy dokinak, tudod, mit mondott rá? Hogy olyan B-vitamin származék van benne, amit ő azoknak szokott felírni, akik betegség miatt túl soványak, és képtelenek hízni.


Nem hinném, hogy a másik sokkal jobb lenne.

2022. máj. 10. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én már nem tudom ajánlani a dm-es hajvitamint 😔

Nálam és amióta megváltozott azóta többen panaszkodtak arra, hogy cisztas pattanást okozott, pedig korábban ilyen nem volt.

Régebben még láttam a kormomon is, hogy 1 hét után már kemény és gyakrabban kellett vágni, de most ez se volt.


Szerintem keress valami mást. A tularazott szrok és a dm-es között is millió féle van.

2022. máj. 10. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!