Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen terméket ajánlanátok erre?

Milyen terméket ajánlanátok erre?

Figyelt kérdés
Derékig erő dús, festett szőke hajam nagyon könnyen kócosodik, hiába fésülöm rendszeresen, fél óra múlva már mint valami szénakazal. Melyik termék használatával lehetne tartósan szép sima a hajam? 21/L

2022. máj. 10. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Eddig miket használtál rá?


Alapvetően kell ugye sampon és kondicionáló. Utóbbi jó lenne valami professzionálisabb.

Esetleg hajolaj, leave-in kondicionáló, amivel könnyebb fesulkodni és két mosás között is ápolja a hajat.


Az is segítene, ha befonnad, ne legyen úgy szanaszét.

2022. máj. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pantene samponokat használok az utóbbi időben, kondicionálóként pedig Kallos keratinos balzsamját.Eddig ezek tűnnek a legjobbnak de még mindig nem az igazi. És még csak nem is a szőkítés a hibás szerintem, mert azelőtt is ilyen volt. Alapból szerintem ilyen szerkezetű a hajam.
2022. máj. 10. 11:38
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ami megváltás volt az az olaplex 3 és 6. A revox is állítólag egész jó és közepes áron van.

Esetleg fodrászkellekesben is korbenezhetsz. Ott is vannak jó dolgok.

2022. máj. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a loreal series expert absolute repair gold pakolás jött be,habár kicsit dràga
2022. máj. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!