Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok áruljatok el nekem pár...

Lányok áruljatok el nekem pár csajos titkot?

Figyelt kérdés

Minden apró részlet érdekel, az is, ami neked természetesnek tűnik már. Haj-, bőr-,fog-, test-, köröm- ápolás, stb. Minden. Te miket használsz, hogy,stb

Ez most furcsán hangzik, de szeretnék még igényesebb,szebb,ápoltabb, csajosabb lenni.

Nem, nem vagyok elhanyagolt vagy ilyesmi, csak az ilyen "lányos dumcsik" eddig kimaradtak az életemből.


Jöhetnek oldalak, amik hasznosak lehetnek vagy könyvek is.


Köszönöm előre is azoknak, akik próbálnak segíteni!


Gonoszkodó hozzászólók lapozzanak tovább.



2022. máj. 12. 08:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Hány éves vagy? Priviben írhatsz, ha van kedved :)

Körmömet gél lakkozom a kezemen és a lábamon, mindenféle matricát és kövecskét teszek rá.

Fogápolásom rövidke, reggel és este fogmosás és szájvíz és néha fogselyem. Van fogkő leszedő gépecském, de ritkán használom.

Testápolás tök átlagos az szerintem uncsi.

Arcápolásban még aránylag kezdő tudatos bőrápoló vagyok, de sokkal szebb a bőröm már. Használok niát, szalicilt, hiarulont, koffeint, argánt, hidratálok, fényvédőzök, borotválom az arcom és kb. ennyi.

Hajápolásom hosszú és bonyolult. Nagy hajnövesztésben vagyok, combközépig meg sem állok vele. Jelenleg derékig ér. Minden nap kenem hajvégápoló olajal és szinte minden nap fejbőr tonikozom. Heti 1-2x mosom és akkor van egy több órás procedúra. Argán olaj áll rajta egy csomó ideig aztán 2x samonozok, hajpakolás, hajbalzsam. Utána vagy beszárítom vagy steampodozom a steampod termékekkel.

Még vannak apróbb kozmis dolgaim, de most így hirtelen ennyit írok.


Remélem csaj vagy és nem valami perverz csávó fog most ezért rámírni :D

2022. máj. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1. A fejbőr tonik pontosan mire jó? Rákerestem neten, de csak webáruházak jönnek be :D Mármint azt értem, hogy hidratál meg ilyenek, de pl. ha zsíros a fejbőröm, azon is lehet, segítene? És te mennyit használsz el mondjuk egy hónap alatt, kb. hány ml-t?
2022. máj. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hajnövesztés miatt használom elsősorban. Hidratál is kicsit, viszont előbb lesz zsíros a hajam tőle. Elég gyorsan fogy sajnos, nem tudom megmondani, hogy kb. mennyit használok havonta. Azt írja rajta, hogy napi 2x használjam, de általában 1x szoktam és azt sem minden nap csak amikor van kedvem hozzá. Vannak hetek amikor mindig használom utána meg egy idejig nem. Rengeteg babahajam lett tőle :)
2022. máj. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Köszi! Akkor nem nekem találták ki sajnos, nekem már így is 1.5-2 naponta kell hajat mosnom, mert olyan gyorsan zsírosodik.
2022. máj. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%

Próbáltad már a teafaolajat? Nekem sokat segített. Meg hajmosáshoz ilyen szilikonos fejmaszírozó és 2x samponozás is.

Fokozatosan átszoktathatod a hajadat, hogy elég legyen 4-5 naponta mosni.

2022. máj. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyszer elhasználtam egy doboz teafaolajos sampont, de nekem az se segített :(
2022. máj. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A Krémmánián vannak hasznos összefoglalók a bőrápolásról, illetve a blogjukban és a magazinjukban is jó cikkek vannak. Még a véleményeket szoktam folyamatosan átböngészni. Nekem a legfőbb gondom a pattanásos és érzékeny bőröm, amióta utánanéztem a dolgoknak, sokat javult a helyzet, de még messze áll a tökéletestől.

Elég nehéz egy ennyire általános kérdésre válaszolni amúgy. Ha már tőlünk elvárod, hogy kisregényt írjunk, akkor írhattál volna valami hosszabb bemutatkozást, hogy te jelenleg hogy állsz ezekkel a területekkel, és akkor tudnánk reagálni rá.

2022. máj. 18. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!