Nőies vagy nem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szerintetek egy frufru lehet dögös, illetve nőies? Ovalis arcformam van, jelenleg vall ala ero hajam, barna haj, barna szem, barna szemoldok. Nagyon vonz de felek inkabb kislanyossa tenne az arcom. Valaki valami motivaciot tudna adni esetleg frufrusok?! :D szerintetek nőies?

2017. febr. 16. 18:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nőies.

Nekem meg pont az vele a bajom, hogy frufruval idősebbnek néznék ki. :D

2017. febr. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet nőies, bár kérdés hogy a nyílegyenesre vágott frufrura gondolsz, vagy más is szóba jöhet.
2017. febr. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát nézzen ki jól rajtad, azt cső, nem?:D Amúgy hát szerintem lehet simán nőies. Amúgy én is most tervezek frufrut vágni magamnak, mert az szerintem jobban passzol az arcomhoz, csomó ideig azért nem hordtam, mert zavart, hogy amikor volt, akkor mindig csiklandozta a homlokomat; de szerintem szeretnék újra ennek ellenére frufrut, mert úgy szerintem jobban áll. Lány vagyok amúgy.
2017. febr. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
[link] Ilyesmi fazonra gondolok, vagy talan egy nagyon picit rovidebbre, de mindenkepp szemoldok ala erot szeretnek :)
2017. febr. 16. 19:24
 5/8 anonim ***** válasza:
Próbáld ki tükör előtt.Hátulról húzz a homlokodba hajat.Ha úgy nézel ki vele mint Oláh Ibolya akkor inkább neee!
2017. febr. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nagyon kevés embernek áll jól, és minden reggel be kell szárítani, hogy ne hínárnak nézzen ki a homlokodon.

Egyébként szerintem pl. [link] ilyennel kezdhetnél, ezt el tudod fésülni, ha mégsem tetszene.

/5 éve frufrum van, ráadásul jó rövid/

2017. febr. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

3.vagyok, kérdező, légyszi ezeket nézd meg, szerintem tök jók:


Demi Lovato frufru

[link]


Frufru copf

[link]

2017. febr. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A szambol vetted ki a szot! Aki utoljara irt, annak szol ez. Egyenesen IMADOM a felfogott hajat frufruval. Mindenkinek koszonom!! Aki azt irta hogy azzal a frufruval kezdje amit linkelt, azt sem tartom rossz otletnek! :)
2017. febr. 17. 07:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!