Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Volt már olyan, h megbántátok...

Volt már olyan, h megbántátok a tetoválást?

Figyelt kérdés
2010. szept. 17. 20:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Csak 1 kis részét. nem találtam odavalónak 1hét után és át akartam varratni másra. de utána megint úgyláttam h így kell h maradjon.

Nem igen bánok meg semmit mert évekre előre tervezek és lassacskán bejönnek. most októberben az torkom elejére csináltatom meg a megálmodott mintát de kell még pár e ft hozzá.

18/F

2010. szept. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én nem bántam meg az enyémet....vagyis olyan szinten nem találtam okos 5letnek a tetoválásom, hogy egy nonfig mintát varrattam a hátamra, most viszont még szivesen varratnék mintákat magamra, de a hátamra nem tudok, mert nem találok olyat, ami illik ehhez a mintához. De egyébként nem bántam meg, mert valóban nagyon szép tetkó, csak amikor még csináltattam nem gondoltam arra, hogy később az egész hátamat valami nagy mintával telivarratnám.

A volt barátom megbánta az övét, mert kókler volt a tetkós srác, és jól elrontotta a tetoválását. Aztán elment az exem egy másik szalonba, ott kijavították neki, és onnantól már szerette.

Olyat is tudok hogy valaki a nagy szerelme nevét tetováltatta magára, a szakításuk után természetesen már bánta ezt a lépést, főleg, mikor összejött az új párjával.

2010. szept. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!