Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fontos.! Megbántátok a tetovál...

Fontos.! Megbántátok a tetoválást?

Figyelt kérdés
Van tetoválásod? Hol? Megbántad, hogy csináltattad? Akadtak vele problémáid? Nem aggódsz, hogy mi lesz, ha idősebb leszel?
2011. szept. 3. 20:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Van. Derekamon. Nem. Nem emlékszem. Nem. Őszintén szólva úgy vagyok vele, hogy sehogy. Én látom a legkevesebbet, nem nézhetem magam egész nap a tükörben. Még csak alaposan sem tudtam megvizsgálni. A férjem ismeri minden kis zegét-zugát, de én nem :D

A jövőben meg már annyira elfogadott lesz a tetoválás, hogy senki sem lepődik meg ha a nagyijának van. Pár évvel ezelőtt azt olvastam, hogy már minden 7. felnőttnek van tetoválása, szerintem ez a szám már jóval csökkent :)

25/l

2011. szept. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
71%

nem inkább, nőtt? :)

amúgy nekem 5 van, és egyiket sem bántam meg. nyilván azért, mert nem varratok magamra minden nonfig izét, aminek semmi jelentése nincs számomra.

2011. szept. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
ja, 19L
2011. szept. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem, nem nőtt, hanem csökkent, azaz növekszik a tetoválásos emberek száma, jól mondta az első hozzászólónak :) Amúgy azért kérdeztem, mert én is szeretnék, de aggódom, hogy megbánom, és mit fog szólni a gyermekem, ha lesz, és mi lesz ha mondjuk 50 leszek :D
2011. szept. 3. 20:53
 5/17 A kérdező kommentje:
-nak
2011. szept. 3. 20:53
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
nem, jól írtam: csökkent. ma sokkal több embernek van tetkója, mint pár évvel ezelőtt. ezért pl 3 éve minden 7. embernek volt csak, ma már (ez csak pl) minden 5.-nek, vagy 6.-nak van. érted?
2011. szept. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

én sem szóltam semmit, amikor kiskoromban megláttam, hogy a papámnak mennyi tetoválása van. szerintem a gyermeked sem fog (persze ha nem valami ostobaságot akarsz varratni:D)

első voltam

2011. szept. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
ja, hogy úgy gondoltad. oké, a számot nem néztem, így arra gondoltam, hogy alapvetően a tetkós emberek száma nőtt. na mindegy, a lényege ugyanaz :)
2011. szept. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia :)

Nekem apopsim jobb felén van.Egy ordog,aki angyal és jointot szív.Azért rakattam magamra,mert szoke gondor kis angyalka vagyok,akibe az ordog bujt :D és régen szerettem a joságot,azaz a jointot.Azota már megkomolyodtam,van egy 4hos kislányom,és persze nem szívok :P

Végképp nem bántam meg,és még lesz is 1-2tetkom.A bal vádlimra szeretnék még,meg a hátamra és a gyurus ujjamra,mint eljegyzési gyuru.

2011. szept. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Én mindenképpen olyat szeretnék, ami engem jellemez, szóval nem hülyeséget :D Csak én mondjuk kézre, vagy csuklóra, vagy karra szeretnék, ami ugye nagyon látható. Szóval nem tudom :) Mert hallottam olyanokat, hogy nem vesznek fel tetoválásos embereket néhány munkahelyre meg ilyenek :/
2011. szept. 3. 21:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!