Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Műhajra (európai) milyen...

Műhajra (európai) milyen sampon/balzsamot használjak?

Figyelt kérdés
Kérlek írj márkát és típust is,köszike :)
2010. szept. 17. 21:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem szőke póthajam van és azt mondták,hogy a WU2 sampon rá a legjobb! Ezen kívül infinity balzsamot és crema al latte (kókuszos) hajpakolást használok rá (ezeket fodrászkellékesben tudod beszerezni, pár 100 Ft mindegyik)!A lényeg,hogy semmi gyümölcssavas, olajos dolgot ne használj a póthajra és ha keratinos,akkor a keratint ne érje alkoholos dolog!A haj végére még szárítás elött, amikor törölközőszáraz, rakhatsz hajvégápoló olajat, nekem alfaparfos van, és vasalás elött a hajvégekre fújj hajvédőt (én tony&guy-t ajánlok).Ha száraz meg minden,akkor egy kis hajfényt fújhatsz rá, abból is az alfaparfot ajánlom!
2010. szept. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem fekete eu hajam volt nemrég,en nagyon sokfélét kiprobáltam(olcsobbakat,drágábbakat)de a nivea diamond gloss termékek jöttek be csak.nem állt töle össze a hajam és könnyü volt kezelni.de mindenkinek más a haja.természetesen ezekre a hajakra lehet kapni professzionális ápolo termékeket,hajkeféket [link] az ápolo és egyéb szerek menüben.kicsit drágák de oriás kiszerelésben kaphatoak,elég sokáig eltart.
2010. szept. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!