Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit használjak sampon helyett?

Mit használjak sampon helyett?

Figyelt kérdés
Pár napja kiderült, hogy allergiás vagyok. Egyenlőre nem tudni mire. Jövőhéten megyek vizsgálatra. Dokim azt mondta, hogy kozmetikumra, szóval egy hétig se sampon semmi. Nem tudtok esetleg valami olyat amivel mégis ápolhatom a hajam és nem lenne zsíros? Nem tehetem meg h 1 hétig ne mossak hajat, de mégse szeretnék megint allergia injekciót kapni. Kérlek, segítsetek!
2010. jan. 3. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:
simn tusfürdö v sima szapppan? vagy ha magsaan a fejed etején összecopfozod a hajad uugy h kivan egynesitve, ? ugy annyirra nem látszik.?:S
2010. jan. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a konkrétan babák számára készített tusfürdők, samponok (nem a Baba márkára gondolok) elvileg nem váltanak ki allaergiát, mert nem kevernek bele mindenfélét, amit a felnőtt szerekbe. talán valami ilyesmi jó lenne, nézz körül valami nagyobb boltban!
2010. jan. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is arra gondoltam,amit az utolsó válaszoló is írt,hogy a babáknak való termékek között biztos találnál valamit.Én a helyedben gyógyszertárban néznék valamit,ott biztos tudnak is segíteni Neked.

2010. jan. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gyógyszertár. Biztos van valami vény nélkül is. Bár nekem receptre keverik.
2010. jan. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Létezik száraz sampon, ami por állagú, igaz ideiglenes a hatása, de segíthet valamit.
2010. jan. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!