Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legjobb hajápoló? Ki...

Melyik a legjobb hajápoló? Ki mire esküszik? Olaplex? Plexek? Alfaparf? Loreal? Noname?

Figyelt kérdés

Fenékig érő egyenes, -fogjuk rá- normál hajam van, rengeteg féle terméket próbáltam már az évek során... viszont most egy ideje szinte csak sampont használok és 2 éve a színezést is abbahagytam...

Most újra szeretnék valami extrát tenni a hajamért a töredezett végek eltávolítása után, de elvesztem a nagymérvű kínálat között...



2022. máj. 19. 10:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem gyilkolod a hajad festessel, vasalassal vagy gondoritessel és szép a hajad, akkor ezek nem fogják meghozni a kivant eredményt, mert nincs mit javítani rajta.


Egyébként meg ha nagyon próbálkozni akarsz ilyenekkel, akkor pl a revox plexet kipróbálhatod.

2022. máj. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én sima jojoba olajat használok, nekem bevált. (Fenékig érő egyenes haj)
2022. máj. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok, köszi, hogy írtatok!

1: van mit javítani rajta, azért kérdeztem. Azt, hogy fogjuk rá normál hajam van úgy értettem, hogy se nem vékonyszálú se nem vastag, se nem kevés, se nem sok. De talán mondhatni, hogy felül gyorsabban zsírosodó és alul száraz, ezért a "fogjuk rá". Azt is írtam vannak töredezett végeim...azt is, hogy csak két éve nem színezek és a fenekemig ér, tehát nyilván még bőven van a hosszában a vegyileg kezelt/károsított részből. Úgyhogy ha a Revlon Plexen kívül is még tudsz valamit javasolni szívesen fogadom.:)

2 köszi ezt az ötletet is, szeretem a természetes szereket. Te hogyan használod (mennyit, mikor, hajmosás, hőkezelés előtt után stb.)?

2022. máj. 19. 12:36
 4/6 anonim ***** válasza:

#2 vagyok

Megmosom a hajam, egy darabig rajta hagyom a törölközőt hogy szívja be a vizet. Utána kifésülöm és belemasszírozom (kb a hossz felétől lefele) az olajat, majd megszárítom a hajam.

Néha szoktam úgy is, hogy mosás előtt a száraz hajamba beledörzsölöm, majd felkontyolva hagyom állni kb egy órát, utána megmosom.

2022. máj. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én meg újra 1-es: ha van instad, akkor kövesd be szofi's choice oldalát. Ott csomó infót fogsz találni.


A lényeg annyi, hogy kell egy sampon és egy kondicionáló.


Ami a kiegészítő termekelet illeti jól jöhet pl az olaplex 3(hajmosas előtti pakolás - nekem pl jobban bejott mint az olajakkal veszodni) illetve 2 hajmosas között frissítésre egy leave-in esetleg hajolaj.

De neked kell kikiserletezni, hogy mi a jó.

2022. máj. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Olaplex 6-ról és nulláról is van tapasztalatod, vagy elsőnek maradjak a 3-asnál?

Egyébként közben eszembe jutott a cassia, találtam keveréket is amlával meg minden jóval, vissza fogok térni ezekhez is, csak annyi idő, hogy közben jó lenne egy gyorsabb megoldás is. Köszi!

2022. máj. 24. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!