Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen rövid, pixie fazonú...

Milyen rövid, pixie fazonú frizurák állhatnak jól huszonévesen?

Figyelt kérdés
Régóta szeretnék rövid hajat, amolyan pixiet de eddig sosem mertem bevállalni, féltem, hogy hogy fog állni. De hiába hosszú a hajam, sokszor nem áll jól meg szenvedés hajmosáskor. Akkor legyen rövid de nem tudom milyen formák állhatnak jól huszonévesen vagy úgy egyáltalán, hogy azért ne keltsen fiús hatást. Milyet vállalnátok be, tudnátok linkelni képeket amik szerintetek formásak is? Főleg pixieket de ne olyan tüsi rövidet, hanem ami formás is. Lehet színes is de szőkét tervezek. Ja nő vagyok, szemüveges ha számítana. Természetesen fodrászhoz mennék. Képet nem akarok mutatni magamról, csak úgy általánosságban kérdezem. Mostanában egyre több rövid hajat látok és kedvet kaptam hozzá.

2022. máj. 21. 12:41
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

Ha nem megfelelő hozzá a arcformád, semelyik.


Nekem is volt pixie, mert, jaj, másoknak! olyan szuperül áll.

Utólag visszagondolva életem hibája.


Persze, kényelmes volt - egy hosszig, és utána növesztés alatt folyamatos szenvedés ment, mert elaludtam, egy eső szétcs.szte muszáj voltam mindig beszárítani, etc.

Alig vártam, hogy végre vállig érőre nőjön, és most már eszem ágában nem lenne rövid hajat vágatni, mert nem áll jól és több macera van vele, mint a hosszúval, amelyet úgy variálok fonással, copffal, ahogyan szeretnék.

2022. máj. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%

it van pár.

[link]


[link]


[link]


Illetve it van pár rövideb hátha tetszik.


[link]


[link]


[link]

2022. máj. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ó, nekem is éppen ilyen volt :D Borzalmas.


Plusz ezek BEÁLLÍTOTT képek, frissen mosott hajjal, direkt beszárítva, csak éppen a valóság tök más.

2022. máj. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Hello, nem tudom aktuális-e még a kérdés!:)

[link]

Én ilyet vágattam januárban. Tulajdonképpen csak akkor lesz fiús ha fiú vagy, egy pár öregember beszólt hogy azt hitte fiú vagyok de velük nem kell foglalkozni:D

Én nagyon szeretem, sokkal kényelmesebb, nem kell vele szenvedni. A sztereotípiák miatt sokszor gondolkozom hogy vissza növesztem de nehezen kezelhető volt a hajam, a “hiedelemmel” ellentétben pedig én most nem használok semmilyen hajformázót és tökéletesen beáll magától. Amikor ilyen rövidebb volt szinte el sem aludtam, mikor elkezdett nőni csak akkor. Kicsit bevizeztem és kész is volt, azért ez egyszerűbb mint kivasalni, begöndöríteni, aztán felkötni mert úgy sem jó:D én csak ajánlani tudom

2022. júl. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!