Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A karomon és a vállamon...

A karomon és a vállamon vannak pattanás utáni hegek és foltok. Kezelhetem ugyanazokkal a termékekkel, mint az arcom?

Figyelt kérdés
IGEN, szétnyomkodtam, szétkapartam őket 🥲 nem, már kb 1 hónapja hozzá sem nyúltam, de a hegek, barna foltok ott maradtak, leginkább a vállamon, és mivel jön a trikós idő, jó lenne helyrehozni. így volt ez az arcommal is amit a megfelelő termékekkel tökéletesen sikerült helyrehoznom, nyilván hosszú idő volt. ha ezeket a termékeket használom a mostani problémámra is, az segíthet? vagy oda másféle termékek ajánlottak, mert pl az arcbőröm természetesen érzékenyebb felület mint a vállam.. gondolom én 👀
2022. máj. 21. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Simán.Csak most már ne szokj le a nyomkodásról.😊
2022. máj. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat! Tehát szokj le a nyomkodásról!:D
2022. máj. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sőt jobb is. De tényleg érdemes leszokni a nyomkodásról.
2022. máj. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi! 🙏🏼 tudom tudom, már tényleg nem nyomkodom egy jó ideje, most elkezdem ápolni is, remélem helyrejön! köszi nektek! 🙌🏽
2022. máj. 21. 17:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok, csak a hátammal :(( Már pár hete nem nyúlok hozzá, de tudom milyen nehéz, kitartást neked!
2022. máj. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ott is van nekem is, de azok nem olyan vészesek.. kitartás Neked is! 🤗
2022. máj. 21. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!