Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Balayage hajért szerintetek...

Balayage hajért szerintetek ez reális ár?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam a barátnőmmel személyes megbeszélésen, mert balayage hajat szeretnénk csinaltatni. Az ár amit mondtak max. 90 ezer Ft. Amit nagyon sokalltunk, tekintve, hogy az interneten maximum 45 ezerért csinálnak mesterfodrászok. Loreálos és olaplex termékekkel dolgozott volna.

2022. máj. 29. 21:24
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Az én hajam nagyon dús, mellig érő, neki rövidebb és kevesebb haja van, ami sokszor volt festve olcsóbb hajfestékekkel.
2022. máj. 29. 21:26
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
a 90 ezer rablás
2022. máj. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 HoneyBunny ***** válasza:
74%
Teljesen irrealis, nekem a szokiteseim kerultek ennyibe osszesen, ameg barnabol szoke nem lettem es felhosszu hajam volt akkor, de szerintem most mellig eronel sem lenne sokkal tobb. Nem lehet, hogy a kettotok hajara egyuttes maximum arra gondolt? Bar szerintem ez meg igy is brutal lenne.
2022. máj. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
33%
Feleannyi lenne realis.
2022. máj. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Drága anyagokkal dolgozik, az anyagköltség eleve magas, és még erre jön a munkadíj. Ilyen márkákkal lehet reális,pláne,ha korábbi festéket is kell eltűntetni.

Mondjuk a max 90 lehet ám 50 is... Minden a szőkítéstől függ.

2022. máj. 31. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Hello,

nekem elég friss tapasztalatom van erről. Fél éve vagyok szöszi balayage, az alapból sötétbarna - nagyon sötét - hajamból. A hajam majdnem derékig ér le és nagyon dús.

Anyagár 50%-kal lett nekem csinálva, mert modell voltam vizsgához, így fizettem 45k-t. De nagyon professzionális termékekkel dolgoztak a lányok, olajbázisú festékkel, egy centi nem tört a hajamból.

A második festés már alapból 40k volt "csak".

Tehát ha nagyon profi termékekkel, fullos szalonban csinálják, sok és hosszú hajra, akkor el tudom képzelni a 80-90k-t.

2022. máj. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Külön-külön mondta a 90-et, én nagyon soknak tartom egy hajért, 7 óra alatt csinálná 7000 ft-os munkadíjjal + alapanyag
2022. jún. 2. 23:44
 8/13 anonim ***** válasza:
31%
Igazad van, menj el a panelos mancikához, aki kallossal megcsinálja 10 ezerért, és leég a hajad fele.
2022. jún. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező #6 vagyok, azt nem írtad, hogy mennyi, illetve milyen hosszú hajatok van, mert az is sokat számít mennyi agyag kell rá. De budapesti viszonylatban professzionális termékekkel sajnos tényleg azt kell mondjam, ez egy reális ár.. Nagyon nem olcsó mulatság a nagy fokú világosítás, ha nem akarod, hogy tökre menjen bele a hajad.
2022. jún. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Jaaj dehogynem bocsánat! Leírtad :D nem láttam.

Hát ekkora hosszra végülis ugyanúgy kellene kijönnötök /főre, mint nekem egyedül.

Mert én anyagár 50%-ban voltam és nekem volt annyi hajam, mint nektek kettőtöknek szerintem :D

Szóval külön-külön 40-50k, igen sajnos..

2022. jún. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!