Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert vagyok ilyen szerencsetl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert vagyok ilyen szerencsetlen hogy egy 17 eves fiu tetszik? 22L

Figyelt kérdés

17 vagy 18....

Nagyon tetszik, kulsoleg teljesen megfogott es ez nagyon ritka.

Buszra mar felek felszalni mert ha rajta van es a kozelebe ulok 1 oran keresztul folyik rolam a viz :D

Szerintem neki is tetszem, erzem rajta meg latszik a nezesebol.

Nem reg majdnem megszolitott, nagyon kozel allt hozzam es nezett valamit mondani akart vagy kerdezni de vegul nem szolalt meg :D

Amugy a szomszed faluba lakik.

Tul fiatal....hiaba almodozok rola.

Pedig mindig akartam egy ilyen "gyerekszerelmet" de az a baj itt mar csak o gyerek , en nem :D

Meg olyan jo lenne hogy barmikor tudnank talalkozni, jon a nyar este hajnalokig kint lenni ilyenek....

Ha megszolit, elkezdjek vele beszelgetni?

Nektek beleferne hogy ti 22 evesek vagytok a fiu meg 18?


2022. márc. 28. 22:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%

Nézd, attól, hogy tetszik, nem kötelező vele leélned az életedet, bár 4 év korkülönbség szerintem nem olyan gáz.

Próbáld meg, legfeljebb egy nyári kalandnak jó lesz, negatívum nem hiszem, hogy következne belőle.

2022. márc. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
Miért ne? Mit számít az a szám? Jópofa volt olvasni, hogy ő gyerek te meg nem, maradjunk annyiban, hogy mind ketten azok vagytok. Lehet sérti az egodat ez most, de teljesen feleslegesen. Próbáld ki, bejön, vonzódsz hozzá, ha tényleg fordítva is így van, akkor nem értem a problémát. Élvezni kell az életet nem matekozni.
2022. márc. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem kalandozok! En csak komoly kapcsolatot akarok!
2022. márc. 28. 22:12
 4/12 anonim ***** válasza:
78%

Lehet kicsit kezdemenyezonek kell lenned akar kicsit dominansnak ameddig fel nem veszi a fonalat a srac. En lehidaltam volna ha 17 evesen egy idosebb lany ram hajt.... Szerintem en annyira szorongtam volna hogy soha nem szolitalak meg.


Szoval ha tenyleg akarsz valamit szerintem vedd a kezedbe az iranyitast kicsit mert tobb mint valoszinu igy semmi nem lesz

2022. márc. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
88%

Egyetértek a 2-essel

Ez egy miért ne kategória, 4 év nem olyan sok. És minda ketten félősek vagytok, biztos össze illettek.

Sok szerencsét!

2022. márc. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%
Nekem is volt hogy anno húsz évesen egy 18 éves srác tetszett, mi ki is próbáltuk a dolgot és mint kiderült, csak a kémia volt meg :D
2022. márc. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%

De jókor jött ez a kérdés. Napok óta érzem egy szarnak magam, hogy 17-18 éves fiút vonzónak tartok, csak én még idősebb is vagyok kicsit, mint te.

És ahogy olvasom a kérdésed arra gondoltam, basszus miért ne próbálnád meg. Magamat meg ugyanezért annyira gáznak érzem.

2022. márc. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%

jézusom,bőven jó

ezzel nincs semmi probléma evvel a korkülönbséggel

remélem összejön

énis egy négy évvel fiatalabb gyerekért voltam megőrülve

2022. márc. 29. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
39%

Gyerek vagy még te is bőőőőven.


4-5 év van köztetek, és úgy viselkedsz, mintha te 30 lennél, ő meg 11.

2022. márc. 29. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
27%
Bírom a tényt, hogy ez a kérdés fel sem merülne, ha te lennél a srác, ő meg a lány.
2022. márc. 29. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!