Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy folytassam a szakállnöves...

Hogy folytassam a szakállnövesztést?

Figyelt kérdés

2 hete borotválkoztam. Azóta kinőtt a kecskeszakállam, bajszom, pajeszom, azonban az arcom bal felén, a pajesz közepén nem akar csatlakozni a szőr a fenti oldalhoz. De csatolok ehhez képet, hogy megértsétek: [link]


Nem lesz ebből semmi és borotváljam le, vagy ebből lehet még rendes arcszőrzet? 19



2022. jún. 2. 18:50
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja, meg azt is elfelejtettem, hogy vannak máshol is hiányos részek, azt is látjátok látjátok.
2022. jún. 2. 18:50
 2/6 Noren1989 ***** válasza:
5év és rendben lesz ez, nyugi.
2022. jún. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kép alapján oldalt egyáltalán nem sűrű, szóval két lehetőséged van. Vagy letolod az egészet vagy hagyod nőni és beletörődsz hogy szarul fog kinézni. Akár vissza is nyírhatod pár milire de a szakáll titka a türelem és az hogy nem nyúlsz hozzá. Én azt vettem észre hogy azok a srácok akiknek 18-20 éves korukik nem lesz sűrű szakálluk, azoknak csak 25-30 évesen lesz értékelhető arcszőrzetük. Edzél, zabálj rengeteg halat/marhát/tojást, és aludj legalább 7 órát. Segíteni fog a növekedésben.
2022. jún. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Amúgy a pajeszom vastagabb, csak így rajzoltam be hogy szemléltessem, hogy nem kapcsolódik össze.
2022. jún. 2. 22:14
 5/6 anonim ***** válasza:
19 évesen várj párt évet még, és ha úgy látod javul a helyzet akkor hagyd nőni. Vannak akik ráfestenek a hiányos, pihe szőrökre és optikailag nézve szépnek tűnik a borosta, szakáll, közelről nézve viszont nem túl ízléses, ez van amiből nem ad a sors, azt megoldják.
2022. jún. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Vannak szakálnövesztő szérumok, pl a vital-hair.hu-n láttam a Foligain BEARD minoxidilos szakállnövesztőt azt próbáltad már?
2022. júl. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!