Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van olyan, hogy valakinek...

Van olyan, hogy valakinek nagyon jól áll a hosszú haj de másnak meg egyáltalán?

Figyelt kérdés

Csúnyának érzem az arcomat. Főleg ha összekötöm hajgumival amit általában szoktam, tisztára fiús és csúnya (nem pattanásos vagy ilyen csak nem szép)

De ha ki van engedve akkor látom, hogy lány vagyok...

Régi vágyam, hogy mellig érő hosszú szőke hajam legyen, de eddig csak max váll alatt érő volt picivel és úgy szőke de sosem éreztem, hogy hozzám illene inkább teher volt. A szőkét imádtam amúgy és ezért is akarom növeszteni, hogy hosszabb hajjal sokkal szebb lenne szőkekét. Tudom hogy szétcsesz meg minden de amikor volt kordában tudtam tartani.

Most növesztem épp de gondolkodok rövidebb frizurákon mint a wolf cut, pixie.

Nagyon úgy érzem, hogy a bizonyos wolf cut-ok illenének hozzám de közben meg vágyom az eltervezett hosszamra. Most vagyok úgy, hogy már nem kellene sokat növesztenem és lassan elér addig a hosszig de közben meg nyűg a hosszú haj, nekem legalább is.

Régi képeimen néztem, hogy akkor amikor igazán hosszú volt (majdnem mellig ért) azokon se illett hozzám, sőt inkább fura volt, mintha egy parókát photoshoppoltak volna rám pedig nem volt ápolatlan.

Lehet olyanok az arcvonásaim illetve hozzá a szemüveg, hogy tényleg nem áll jól a hosszú haj sehogy?

Valahogy sosem akartam igazán ilyen hosszú hajat, csak azért hogy egyszer nekem is legyen mint a többi lánynak de amúgy utáltam ha hosszú mert hajmosáskor hajszárításkor nehezebb kezelni mint a rövidet, kiengedve néha nem igazán áll szépen főleg mikor fújja a szél...stb.

Mikor rövid akkor tökre szép, csak hát a hosszú az igazi.

Sok lányon is a rövidebb hajakat szeretem nézni ha látok pl.pixiet, vagy sima vállig érőt...

De eddig csak átlagos frizura volt, frufrus egyenes. Viszont ha wold cut lenne talán dobna valamit rajta és úgy nem annyira vágynék hosszúra.



2022. jún. 4. 01:01
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Összevissza beszélsz.
2022. jún. 4. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%

Egyszer azt írod, hogy ha összefogod a hajad (=kb. olyan mintha rövid hajad lenne), aznem áll jól neked, aztán meg, hogy neked nem áll jól a hosszú haj.


Zagyvaság az egész, amit írtál.


Nyilván van akinek nem áll jól a hosszú haj, nem vagyunk egyformák.

2022. jún. 4. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
96%

"Van olyan, hogy valakinek nagyon jól áll a hosszú haj de másnak meg egyáltalán?" -> különböző arcformákkal rendelkezünk, nyilvánvalóan van akinek nagyon jól áll ha keretezi az arcát a haja, van akinek meg borzalmasan.


"Csúnyának érzem az arcomat." -> amennyiben ezt jobban ki tudod fejteni talán tudunk tanácsot adni. Pl. állkapocs vonalon akár egy fogszabályzás is nagyon sokat tud dobni. Vagy ha rejtett szemhéjad van, biztos lesz aki tud tanácsolni előnyös sminket rá. Ha pl. nagy az orrod, akkor pedig azt ellensúlyozni tudod ha nem vastag keretes a szemüveged az belső széleken. Sok apró trükk van, amivel sokat tud az ember dobni a megjelenésén, de előbb ismerni kell a problémát.


"De ha ki van engedve akkor látom, hogy lány vagyok..." -> nagyon sok olyan nő van akiről sugárzik a bombaság, mégis ha megnézzük olyan férfias, éles arcuk van, hogy azt hinnénk transzik. A lényeg nem csak az arcon van, hanem a testen is. Ha nőiesebben öltözködsz, kiemeled az alakod akkor máris nőiesebbnek és csinosabbnak érzed majd magad.



Egyékbént igaza van az előttem lévő kettőnek. Nagyon összevissza beszélsz, szerintem te se tudod mit akarsz.

Segíteni, tanácsot adni úgysem fogunk tudni, ha a fejedről képet nem teszel fel, mert nem tudjuk látatlanba behatárolni mi áll neked jól.

2022. jún. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szivtal valamit?
2022. jún. 5. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!