Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Havi rendszerességű hajfestés...

Havi rendszerességű hajfestés mennyire árt a hajnak?

Figyelt kérdés

Körülbelül 1 éve kezdtem el festeni a hajam, sötétebbre mint az eredeti hajszínem volt.

Havonta szoktam, mivel akkor már elég feltűnő a lenövés + a hossza is elkezd kissé fakulni.

Eddig nem vettem észre, hogy károsodna, de szeretném is, hogy így maradjon.

Színvédő sampont és balzsamot is használok, ez így rendben van?

Vagy előbb utóbb tönkre megy a festéstől a haj?

Alacsony peroxid tartalmú festék, hátközépig érő hajam van.

Válaszokat előre is köszönöm.



2022. jún. 6. 14:48
1 2
 11/15 Metionin ***** válasza:
10. Alfaparf revolution true blue és a lila (színezők), valamint Schwarzkopf live urban metallics sötétkék (ez festék). Utóbbi szőkített hajon fekete lesz, ahogy ismerősökön láttam, szóval az alap nem mindegy. Nekem nem roncsol semmit de nincs alászőkítve a hajam, eredetileg szőke. Alapjában véve sem a színező ami roncsol, hanem a szőkítés, ami a legtöbb embernek kell előtte.
2022. aug. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Köszi a választ! :) És ezek a milyen hamar kopnak ki? Használsz valami sampont vagy valamit, amitől tovább megmarad a színe?
2022. aug. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Metionin ***** válasza:
Havonta festem újra, mert baromi gyorsan nő a hajam és egy hónap után tök igénytelen a majd 2 centis lenövés. A színnel amúgy nem lenne gond. Heti 1x mosom gyógynövényes samponnal és nem forró vízzel, sőt, öblíteni a végén hideggel szoktam, az bezárja a hajszálak felszínét.
2022. aug. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Gyógynövényes sampontól fakul a festék, azzal vigyázz.
2022. aug. 11. 17:45
 15/15 Metionin ***** válasza:
14. Nekem pont az nem szedi. Vargát és Dr. Konopkásat használok.
2022. aug. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!