Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Phillips epilátor mennyi...

A Phillips epilátor mennyi ideig bírja? Gyakori használatnál nem kopik el a feje, nem lesz gyenge?

Figyelt kérdés
Ha pl heti egyszer hétvégén le borotvàlom a teljes testem vele
2022. jún. 6. 19:07
 1/1 Cubina ***** válasza:

Attól függ, hogy melyik típus a Philips-en belül.

Ha olcsó kategória és vezetékes, a motorja döglik be nagyon hamar, olyan gyenge lesz, hogy odaérinted a testedhez és leáll. Ha vezeték nélküli, akkor pedig az aksija adja meg magát nagyon hamar, a fenti tünetekkel.

30 ezertől felfelé már kapsz olyat, ami nem adja meg magát 2 hónap múlva. Én néhány éve vettem 35 ezerért vezeték nélkülit és csak mostanában kezdem érezni hogy gyengébb lett, de még most is simán leszed mindent. Hetente szoktam szedni hónaljat meg bikinivonalat.

Vezetékesben már inkább 60 ezer felett lehet megbízhatót venni, de annyiért már két vezeték nélkülit lehet venni, szóval szerintem nem éri meg.

Én ilyet használok, csak nincs hozzá ennyi fej:

[link]

Ennél vannak drágábbak is, lehet hogy azoknak még tovább bírja az aksi.

2022. jún. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!