Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha a gyantázásra nagyon...

Ha a gyantázásra nagyon érzékeny a bőröm, epilátor használatával elkerülhető lenne az irritáció?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A problémám az, hogy valahányszor legyantáztam a karomat, iszonyatosan kipattogzott a szőrszálak helyén a bőröm. Hozzáteszem, én csináltam magamnak, szóval az is lehet a probléma, hogy nem elég nagy szaktudással, de azt is valószínűnek tartom, hogy alapból azért történik ez, mert nagyon érzékeny bőröm van.

Jelenleg fontolgatom az epilátor használatát, ezelőtt sosem próbáltam. Azzal is hasonló eredményre számíthatok ha magamnak végezném, vagy jobbak az esélyek?

Aki már próbálta mindkettőt, attól remélek némi bíztató szót.


Előre is köszönöm szépen! :)



2018. máj. 5. 12:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Ugyanazon az elven működik. Kitépi tövestül a szőrödet ergo a végeredmény ugyanaz lesz.

Az epilátor nem szed ki minden szőrszálat többször kell átmenni lassan, ezért tovább tart, ami több fájdalommal jár. A gyanta meg ugye rákened, lehúzod azt ennyi. Én szoktam így is úgyis és a végén mindig piros pöttyös a lábam. Ha nincs epilátorod felesleges lenne beruházni rá (szerintem). Én magamnak nem tudom legyantázni ezért ha anyu nem érr rá akkor szoktam epilátorozni de szivem szerint csak gyantáznám mert az kevésbé kínzós.

2018. máj. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!