Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Glitter szál hajba? Tapasztala...

Glitter szál hajba? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
A húgom szeretne ballagására. A barátnőm azt mondja hogy rá kötik a hajra, ha kihullik az a hajszála akkor esik le, de kolléganőm szerint meg rá "ragasztják" vagy mi a hajszállra. Mennyire kényes ez? Gyakran hordja a felkötve a haját, mert lovagol, spórtól stb... akkor nem lesz csúnya? Nagyon nem vagyok ezzel képben, olvasgattam utána is, de kíváncsi vagyok a tapasztalatotokra.

2022. jún. 12. 20:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez általában bele van illesztve mint a póthaj, de nem, nem csak egyetlen szálhoz
2022. jún. 13. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Dzsemii válasza:
Szia😊mikrogyűrűn keresztül helyezik fel, ahogy a póthajat is. És nem egy hajszálat hanem egy hajtincset húznak át a gyűrűn a glitter szállal együtt.😊a gyűrűt össze nyomják fogóval ami oda fogja, könnyű leszedni, csak az ellenkező irányba kell össze nyomni a gyűrűt egy fogóval ha már nem szeretnéd hogy a hajadban legyen. Lehet göndöríteni és mosni is a hajat vele és fel is lehet kötni.
2022. aug. 15. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!